Kanał kablowy PVC 110x60 2m biały ZPTS

69,51 zł Brutto /szt.
11423152

Dostępna ilość: 12
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Kanał kablowy PVC 110x60 2m biały ZPTS. Kanał elektroinstalacyjny PVC o wymiarach 110x60 mm i długości 2 metrów, w kolorze białym, marki ZPTS, to niezbędny element każdej instalacji elektrycznej, który umożliwia estetyczne i bezpieczne ukrycie oraz prowadzenie przewodów i kabli elektrycznych. Jest to produkt dedykowany dla profesjonalistów oraz dla osób wykonujących prace elektryczne we własnym zakresie, zapewniający łatwy i skuteczny sposób na uporządkowanie okablowania w domu, biurze czy w innych pomieszczeniach.

Główną cechą listwy instalacyjnej PVC jest jej uniwersalność i wszechstronność zastosowania. Dzięki swoim wymiarom 110x60 mm, zapewnia odpowiednią przestrzeń na prowadzenie zarówno pojedynczych kabli, jak i całych wiązek przewodów elektrycznych. Doskonale sprawdza się zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych, gdzie niezbędne jest ukrycie oraz zabezpieczenie okablowania.

Kanał kablowy został wykonany z wysokiej jakości PVC, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu, można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, bez obaw o jego wytrzymałość i wygląd. Kolor biały doskonale komponuje się z różnymi rodzajami wnętrz, dodając im elegancji i estetyki.

Montaż kanału kablowego PVC jest prosty i szybki, co pozwala na bezproblemową instalację nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Produkt jest łatwo dostępny, co sprawia, że można go zakupić w ilościach odpowiadających potrzebom konkretnego projektu, bez konieczności kupowania dodatkowych elementów.

Listwa kablowa PVC ZPTS 110x60 mm 2m biały to nie tylko narzędzie do estetycznego ukrycia przewodów elektrycznych, ale również element bezpieczeństwa w instalacji elektrycznej. Dzięki niemu można uniknąć przypadkowych uszkodzeń kabli, co minimalizuje ryzyko pożaru oraz zapewnia niezawodność i długotrwałą pracę całego systemu elektrycznego.

Podsumowując, kanał kablowy PVC ZPTS o wymiarach 110x60 mm i długości 2 metrów to niezbędny element każdej instalacji elektrycznej, który zapewnia estetyczne prowadzenie oraz zabezpieczenie przewodów i kabli elektrycznych. Dzięki wysokiej jakości wykonania i łatwej instalacji, jest to produkt godny polecenia dla każdego, kto dba o porządek i bezpieczeństwo w swoim otoczeniu.

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
200x110x60
rodzaj materiału
PVC
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty