Kabel teleinformatyczny zewnętrzny U/UTP kat.5E Cu/PE-FL żelowany 305m 27240 Elpio

2,04 zł Brutto /metr
052312

Niedostępny
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:305 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 305

UWAGA!
1. Ceny kabli i przewodów skalkulowane są  BEZ BĘBNA . Przy większych zamówieniach może wystąpić konieczność doliczenia kaucji za bęben – po uprzednim kontakcie naszego działu sprzedaży.
2. Przewody o wadze przekraczającej 30kg i wysyłane standardową paczką GLS docinamy na mniejsze odcinki .

Opis

Kabel teleinformatyczny zewnętrzny U/UTP kat.5E Cu/PE-FL żelowany 305m 27240 Elpio. Kabel teleinformatyczny nieekranowany potocznie nazywany skrętką komputerową. Służy do przesyłu danych do 125MHz. Przeznaczony zarówno do instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych, w tym do ziemi w sieciach komputerowych, pomiarowych i sterowniczych. Spełnia wymogi kategorii 5e ze średnicą przewodów zgodnie z AWG24 - około 0,5 mm. Zawiera 4 pary skręconych przewodów wykonanych z żył miedzianych.

Klasyfikacja ogniowa: Fca. Powłoka zewnętrzna wykonana jest z PE odpornego na promieniowanie UV. Środek kabla jest wypełniony środkiem hydrofobowym - żelem, co umożliwia stosowanie go w środowisku wilgotnym. Kable firmy Elpio cechują się wysoką jakością sprawdzoną przez profesjonalnych instalatorów.

Średnica zewnętrzna 5 mm. Zalecany zakres temperatur w czasie instalacji: -15°C do + 50°C. Temperatury pracy: -40°C do + 60°C. Maksymalna siła ciągnienia 80 N.

Kabel UTP kat.5e 4x2x24AWG sprzedawany jest w krążku 305 (cena widoczna jest za 1 mb).

Dane techniczne

materiał
Żyły miedziane jednodrutowe
ilość żył
8
rodzaj materiału
Żyły miedziane, wypełnienie żelowe, izolacja PE
średnica zewnętrzna [mm]
5
jednostka
/metr

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty