Regulator temperatury TVR 295 programowalny 2-kanałowy Thermoval

322,64 zł Brutto /szt.
1431171

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Regulator temperatury TVR 295 programowalny 2-kanałowy Thermoval. Jest to uniwersalny, dwukanałowy regulator programowalny przeznaczonym do współpracy z ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją oraz do zewnętrznych systemów ochrony przeciwoblodzeniowej elementów budynków oraz przyległej infrastruktury.

Oprogramowanie urządzenia pozwala na niezależną kontrolę jednej lub dwóch stref grzewczych. Atutem tego modelu jest możliwość zaprogramowania w cyklu tygodniowym parametrów pracy niezależnie dla każdej ze stref. Urządzenie posiada również opcję kalibracji czujników i zmiany histerezy.

Regulator TVR 295 przystosowany jest do montażu na szynie TH-35. Wymiary regulatora to 90x52x65 mm. Wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy. Kontrola pracy systemu odbywa się na podstawie odczytów parametrów temperatury przestrzeni ogrzewanej, powietrza lub temperatury gruntu. Oprogramowanie regulatora umożliwia ustawienie jednego parametru tzw. punktu aktywacji przy określonej temperaturze lub ustawienie zakresu pracy poprzez wybranie poziomu górnej i dolnej temperatury.

Wyposażony jest w dwa styczniki jednokanałowe (2x16A) i może bezpośrednio załączać obwody, których moc grzewcza nie przekracza 3500 W lub pośrednio przez dodatkowy stycznik napięcia.

Regulator może być wykorzystywany do ochrony dachów, rynien, rur odpływowych, kanałów odpływowych schodów, chodników, podjazdów, ochrony części maszyn i urządzeń wszędzie tam gdzie do nadzoru nad systemem przeciwoblodzeniowym wystarczy odczyt temperatury powietrza.

Regulator współpracuje z dwoma typami czujników CZP 200 - czujnikiem powietrznym i CZN 200 - czujnikiem kablowym.
Zakres kalibracji czujnika +10 / -10°C, zakres regulacji temperatury powietrza od -30 do +80°C, histereza regulowana od 0,5 do 10°C. Dopuszczalna temperatura otoczenia od -10 do +40°C.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty