• Wyprzedaż!

Gniazdo podwójne z uziemieniem ecru monolit GP-2YZ/27 Impresja Ospel

17,22 zł Brutto /szt.
1515202

Dostępna ilość: 572
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo podwójne z uziemieniem ecru monolit GP-2YZ/27 serii Impresja, firmy Ospel. Ten popularny model kontaktu podwójnego pozwala na podpięcie dwóch urządzeń do jednego modułu gniazda. Atutem tego modelu jest fakt, iż jest to gniazdko monoblokowe, czyli od razu z ramką wykończeniową.
Kremowe gniazdo GP-2YZ/27 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje kontaktów, nie ma możliwości rozbudowy instalacji elektrycznej lub po prostu ma miejsca na kolejne gniazdko. Prosta i przyjemna stylistyka serii Impresja doskonale sprawdzi się w każdym domu, biurze, czy budynku użyteczności publicznej.
Gniazdko z bolcem podwójne to jeden z podstawowych produktów serii Impresja. Wymiary gniazda to 84x84x45 mm. Stopień szczelności to IP20, powinno być więc montowane w otoczeniu suchym. Jest to kontakt podwójny podtynkowy, do montażu w puszce elektrycznej. Podpięcie przewodów na zaciski śrubowe.

Firma Ospel oferuje łączniki i gniazda podtynkowe, przewody przyłączeniowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, rozgałęźniki i odgałęźniki, dzwonki i gongi, wtyczki, puszki i akcesoria elektroinstalacyjne. 

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
ecru
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
84x84x45
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty