Grzejnik olejowy mini 11 żeberek 1200W czarny VO2829 Volteno

171,15 zł Brutto /szt.
157561

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Grzejnik olejowy mini 11 żeberek 1200W czarny VO2829 Volteno. Zapewnij sobie przytulne ciepło w zimowe dni dzięki nowoczesnemu i kompaktowemu grzejnikowi glejowemu VOLTENO. Ten elegancki, czarny mini grzejnik posiada 11 żeberek. To nie tylko efektywny sposób na podniesienie temperatury w pomieszczeniu, ale także stylowy dodatek do każdego wnętrza (do 25m2).

Główne cechy:

Wyjątkowa wydajność: grzejnik VO2829 Volteno został wyposażony w 11 żeberek, które skutecznie rozpraszają ciepło, zapewniając równomierne ogrzewanie pomieszczenia. Z mocą 1200W, bezproblemowo podgrzeje nawet większe pomieszczenia.

Oszczędność energii: dzięki zastosowaniu oleju jako nośnika ciepła, grzejnik utrzymuje temperaturę przez dłuższy czas nawet po wyłączeniu, co przekłada się na oszczędność energii elektrycznej.

Kompaktowy design: grzejnik VO2829 to kompaktowe źródło ciepła, które doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jego elegancki, czarny kolor pasuje do różnorodnych aranżacji wnętrz, dodając im nowoczesnego charakteru.

Prosta obsługa: panel sterowania w postaci pokrętła z boku grzejnika - umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę. Ustawiane na nim funkcje pozwalają dostosować pracę grzejnika do indywidualnych potrzeb użytkownika. Poniżej pokrętła – znajduje się włącznik On/ Off pozwalający na manualne włączenie i wyłączenie grzejnika.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: grzejnik 1200W wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwprzegrzewowe i funkcję automatycznego wyłączania w przypadku przewrócenia, co sprawia, że korzystanie z niego jest bezpieczne dla całej rodziny.

Model 1200W z 11 żeberkami wyposażony jest w uchwyt ułatwiający przenoszenie grzejnika olejowego z miejsca na miejsce. Oferowany w naszym sklepie elektrycznym grzejnik VO2829 Volteno wyposażony jest w nóżki (bez kółek) do postawienia podłogowego (nie jest przeznaczony do zawieszania). Przewód zasilający zakończony jest wtyczką kątową. Wymiary grzejnika to:

- wysokość 40 cm
- szerokość 13 cm
- długość 48 cm

Zalety Grzejnika Olejowego VO2829 Volteno:

- elegancki design
- kompaktowe rozmiary
- skuteczne i równomierne ogrzewanie
- łatwa obsługa
- oszczędność energii

Grzejnik Olejowy Mini 11 Żeberek 1200W czarny VO2829 VOLTENO to doskonały wybór dla osób poszukujących efektywnego, stylowego i bezpiecznego źródła ciepła. Zapewni przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu, dodając jednocześnie nutę elegancji dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. Odkryj komfort ogrzewania z VOLTENO już dziś!

Dane techniczne

moc [W]
1200
kolor
czarny
wymiary [mm]
480x400x140
napięcie znamionowe [V]
230
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty