Grzejnik konwektorowy T17 1000W Thermoval

322,21 zł Brutto /szt.
1431102

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Popularny konwektor elektryczny T17 firmy Thermoval, o mocy 1000W. Wyposażony jest w ekonomiczną niskotemperaturową grzałkę, co pozwala na ciągłe ogrzewanie pomieszczeń użytkowych. Grzałka niskotemperaturowa rozgrzewa się powoli, ale w przypadku ogrzewania długotrwałego – jest znacznie bardziej ekonomiczna w użytkowaniu od grzejników z grzałką wysokotemperaturową (ta ostatnia nagrzewa się bardzo szybko, ale koszty jej użytkowania są znacznie wyższe). Ten grzejnik posiada w zestawie mocowania do powieszenia na ścianie oraz nóżki statyczne (bez kółek). Długość przewodu zasilającego: 1,5 m. Wymiary: 450/490/80 mm.

Elementem sterującym grzejnika serii T17 jest automatyczny termostat, z możliwością 8 pozycji nastaw temperatury. Dodatkowo grzejnik wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową.
Grzejniki T17 posiadają polski certyfikat PCBC. Producent udziela 5 letniej gwarancji na element grzewczy.

Tego typu grzejnik konwektorowy doskonale sprawdzi się jako ogrzewanie w kontenerach, domkach letniskowych, czy innych sporadycznie dogrzewanych przestrzeniach zamkniętych.

Firma Thermoval to producent wysokiej jakości systemów elektrycznego ogrzewania (w tym podłogowego) i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
1000
kolor
biały
klasa ochrony
II
wymiary [mm]
450/490/80
stopień ochrony
IP24
moc grzewcza [W]
1000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty