Adapter z ładowarką 1xUSB-A + 1xUSB-C i kablem ładującym USB-C + Lightning CS-2 Orno

50,54 zł Brutto /szt.
1400081

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Adapter z ładowarką 1xUSB-A + 1xUSB-C i kablem ładującym USB-C + Lightning CS-2 Orno. Praktyczny adapter z ładowarką USB-A + USB-C oraz kablem ładującym USB-C + Lightning CS-2 Orno to wszechstronne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego sposobu ładowania. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis tego produktu:

Adapter CS-2 Orno to nie tylko zwykły adapter z ładowarką USB, ale także zestaw z kablem  ładującym USB-C/Lightning, co czyni go wszechstronnym narzędziem do ładowania różnych rodzajów urządzeń. Dzięki temu możesz ładować zarówno swoje smartfony, tablety, jak i inne urządzenia elektroniczne, które obsługują ładowanie przez porty USB-A, USB-C lub Lightning.

Rozgałęźnik CS-2 Orno jest wyposażony w porty USB-A oraz USB-C, co pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Bez względu na to, czy korzystasz z urządzenia z interfejsem USB-A czy USB-C, możesz podłączyć je i ładować równocześnie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i ułatwić korzystanie z urządzeń. Sam adapter wpinany jest do gniazda 230V.

Adapter jest kompatybilny z szerokim zakresem urządzeń, takich jak smartfony, tablety, odtwarzacze muzyczne, smartwatche, czy też inne urządzenia elektroniczne wyposażone w porty USB-A, USB-C lub Lightning. Dzięki temu możesz z łatwością ładować różnorodne urządzenia bez konieczności posiadania wielu adapterów.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne ładowanie oraz długą żywotność adaptera.

Adapter CS-2 Orno doskonale sprawdzi się w domu, biurze, podróży czy na wakacjach. Dzięki swojej funkcjonalności i praktyczności, jest niezbędnym akcesorium dla każdego użytkownika urządzeń mobilnych.

Podsumowując, adapter z ładowarką USB-A + USB-C oraz kablem ładującym USB-C + Lightning CS-2 Orno to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i wszechstronnego sposobu ładowania swoich urządzeń mobilnych. Dzięki wysokiej jakości wykonania, szybkiemu ładowaniu oraz kompatybilności z różnymi urządzeniami, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
107x70x59
sposób zasilania
bezpośrednio z sieci
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty