Rozdzielacz hermetyczny 3P typ Y IP68 THB.399.A3A xDRY Narva
  • Rozdzielacz hermetyczny 3P typ Y IP68 THB.399.A3A xDRY Narva
  • Rozdzielacz hermetyczny 3P typ Y IP68 THB.399.A3A xDRY Narva

Rozdzielacz hermetyczny 3P typ Y IP68 THB.399.A3A TEETUBE TECHNO Narva

30,79 zł Brutto /szt.
148876

Niedostępny


Opis

Rozdzielacz, trójnik 3P THB.399.A3A TEETUBE TEHCNO (dytrybutor NARVA). Złącze okrągłe serii TEETUBE, do łączenia przewodów. Stanowi swego rodzaju konektor, czy szybkozłączkę z wtyczką, która ułatwia prace z okablowaniem. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym, a gumowe uszczelki są koloru zielonego.

Wymiary produktu Φ 32 mm x 63 mm x 180 mm. Gniazdo działa na napięcie 450V, a prąd znamionowy to 32A.

Pozwala na połączenie przewodów 3 żyłowych o przekroju od 0,5 - 1,5 mm2 (dla linki i drutu) oraz zewnętrznej średnicy przewodu od 7mm do 13,5mm. Ochrona przez uderzeniem to IK60.

Złącze w kształcie litery Y pozwala na swobodne rozdzielenie przewodu na dwie osobne linie (1+2). Duża obudowa ułatwia przeprowadzenie instalacji we wnętrzu jej obudowy.

Seria złączek TEETUBE, to profesjonalna, wysokiej jakości seria produktów przeznaczonych do połączeń przewodów w bardzo trudnych warunkach i zapewniająca najwyższy stopień szczelności (IP66/IP68/IP69K)

Złączki TEETUBE warto więc stosować przy połączeniach przewodów i kabli na zewnątrz budynków, instalacji w gruncie, w fabrykach przy instalacjach rurociągowych, na statkach, jachtach (do prowadzenia wewnętrznych instalacji) , w ogrodach przy podłączaniu  pomp, fontann, oświetlenia zewnętrznego.

Złączki pozwalają na połączenie przewodów o różnej średnicy i różnej ilości żył (2-5). Dzięki swojej budowie poza szczelnością gwarantują łatwość, szybkość i wygodę pracy. Wysokiej jakości materiały z jakich są wykonane pozwalają na wielokrotne użycie, podłączanie i rozłączanie.

Producentem złączek serii TEETUBE jest włoska firma TECHNO s.r.l. z ponad 30-to letnim doświadczeniem, natomiast firma NARVA odpowiada za ich dystrybucję w naszym kraju. Więcej na stronie www.techno.it

Dane techniczne

kolor
czarny/zielony
stopień szczelności
IP68
prąd znamionowy [A]
17,5
liczba biegunów
3
rodzaj materiału
PA66
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty