Wtyczka hermetyczna 4P IP68 na przewód THB.387.A4A TEEPLUG TECHNO Narva

23,89 zł Brutto /szt.
148862

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wtyczka hermetyczna THB.387.A4A umożliwia połączenie ze sobą dwóch przewodów maksymalnie 4 żyłowych o średnicy zewnętrznej od 7mm do 12mm oraz przekroju od 0,5 do 4 mm2.

Maksymalne natężenie to 17,5A, napięcie znamionowe 450V.

Połączenie stanowi razem z gniazdem THB.387.B4A

Seria złączek TEEPLUG TECHNO, to profesjonalna, wysokiej jakości seria produktów przeznaczonych do połączeń przewodów w bardzo trudnych warunkach i zapewniająca najwyższy stopień szczelności (IP66/IP68/IP69K).

Złączki TEEPLUG warto więc stosować przy połączeniach przewodów i kabli na zewnątrz budynków, instalacji w gruncie, w fabrykach przy instalacjach rurociągowych, na statkach, jachtach (do prowadzenia wewnętrznych instalacji) , w ogrodach przy podłączaniu pomp, fontann, oświetlenia zewnętrznego.

Złączki pozwalają na połączenie przewodów o różnej średnicy i różnej ilości żył (2-5). Dzięki swojej budowie poza szczelnością gwarantują łatwość, szybkość i wygodę pracy. Wysokiej jakości materiały z jakich są wykonane pozwalają na wielokrotne użycie, podłączanie i rozłączanie.

Producentem złączek serii TEEPLUG jest włoska firma TECHNO s.r.l. z ponad 30-to letnim doświadczeniem, natomiast firma NARVA odpowiada za ich dystrybucję w naszym kraju.

Dane techniczne

kolor
czarny/zielony
napięcie znamionowe [V]
450
stopień szczelności
IP68
prąd znamionowy [A]
17,5
liczba biegunów
4
rodzaj materiału
PA66
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty