Gniazdo hermetyczne 5P IP68 do zabudowy THB.387.F5A xDRY Narva
  • Gniazdo hermetyczne 5P IP68 do zabudowy THB.387.F5A xDRY Narva
  • Gniazdo hermetyczne 5P IP68 do zabudowy THB.387.F5A xDRY Narva

Gniazdo hermetyczne 5P IP68 do zabudowy THB.387.F5A TEEPLUG TECHNO Narva

23,37 zł Brutto /szt.
148871

Dostępny

Opis

Gniazdo 5P THB.387.F5A TEEPLUG TECHNO (dystrybutor NARVA). Złącze okrągłe serii TEEPLUG, do łączenia przewodów. Stanowi swego rodzaju konektor, czy szybkozłączkę z wtyczką, która ułatwia prace z okablowaniem. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym, a gumowe uszczelki są koloru zielonego.

Wymiary produktu Φ 23 mm x 55 mm.

Gniazdo działa na napięcie 450V, a prąd znamionowy to 17,5A.

Pozwala na połączenie przewodów 5 żyłowych o przekroju od 0,25 -1,5 mm2 (dla linki i drutu).

Ochrona przez uderzeniem to IK60.

Gniazdo pozwala na wyprowadzenie przez ściankę urządzenia szczelnego połączenia z przewodem zewnętrznym. Grubość ścianki urządzenia to 0d 1mm do 7mm.

Gniazdo stanowi połączenie z wtyczką THB.387.A5A

Seria złączek TEEPLUG, to profesjonalna, wysokiej jakości seria produktów przeznaczonych do połączeń przewodów w bardzo trudnych warunkach i zapewniająca najwyższy stopień szczelności (IP66/IP68/IP69K)

Złączki TEEPLUG warto więc stosować przy połączeniach przewodów i kabli na zewnątrz budynków, instalacji w gruncie, w fabrykach przy instalacjach rurociągowych, na statkach, jachtach (do prowadzenia wewnętrznych instalacji) , w ogrodach przy podłączaniu  pomp, fontann, oświetlenia zewnętrznego.

Złączki pozwalają na połączenie przewodów o różnej średnicy i różnej ilości żył (2-5). Dzięki swojej budowie poza szczelnością gwarantują łatwość, szybkość i wygodę pracy. Wysokiej jakości materiały z jakich są wykonane pozwalają na wielokrotne użycie, podłączanie i rozłączanie.

Producentem złączek serii TEEPLUG jest włoska firma TECHNO s.r.l. z ponad 30-to letnim doświadczeniem, natomiast firma NARVA odpowiada za ich dystrybucję w naszym kraju. Więcej na stronie www.techno.it

Dane techniczne

kolor
czarny
napięcie znamionowe [V]
450
stopień szczelności
IP68
prąd znamionowy [A]
32
liczba biegunów
5
rodzaj materiału
PA66
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty