Wtyczka hermetyczna 3P IP68 do zabudowy THB.387.E3A TEEPLUG TECHNO Narva

26,17 zł Brutto /szt.
148866

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wtyczka 3P THB.387.E3A TEEPLUG TECHNO  (dystrybutor NARVA). Złącze okrągłe serii TEEPLUG, do łączenia przewodów. Stanowi swego rodzaju konektor, czy szybkozłączkę z wtyczką, która ułatwia prace z okablowaniem. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym, a gumowe uszczelki są koloru zielonego.

Wymiary produktu Φ 23 mm x 55 mm. Wtyczka działa na napięcie 450V, a prąd znamionowy to 17,5A. Pozwala na połączenie przewodów 3 żyłowych o przekroju od 0,5 -4,0 mm2 (dla linki i drutu). Ochrona przez uderzeniem to IK60.

Wtyczka pozwala na wyprowadzenie przez ściankę urządzenia szczelnego połączenia z przewodem zewnętrznym. Grubość ścianki urządzenia to 0d 1mm do 7mm. Wtyczka stanowi połączenie z gniazdem THB.387.B3A

Seria złączek TEEPLUG, to profesjonalna, wysokiej jakości seria produktów przeznaczonych do połączeń przewodów w bardzo trudnych warunkach i zapewniająca najwyższy stopień szczelności (IP66/IP68/IP69K).

Złączki TEEPLUG warto więc stosować przy połączeniach przewodów i kabli na zewnątrz budynków, instalacji w gruncie, w fabrykach przy instalacjach rurociągowych, na statkach, jachtach (do prowadzenia wewnętrznych instalacji) , w ogrodach przy podłączaniu  pomp, fontann, oświetlenia zewnętrznego.

Złączki pozwalają na połączenie przewodów o różnej średnicy i różnej ilości żył (2-5). Dzięki swojej budowie poza szczelnością gwarantują łatwość, szybkość i wygodę pracy. Wysokiej jakości materiały z jakich są wykonane pozwalają na wielokrotne użycie, podłączanie i rozłączanie.

Producentem złączek serii TEEPLUG jest włoska firma TECHNO s.r.l. z ponad 30-to letnim doświadczeniem, natomiast firma NARVA odpowiada za ich dystrybucję w naszym kraju. Więcej na stronie www.techno.it

Dane techniczne

kolor
czarny/zielony
napięcie znamionowe [V]
450
stopień szczelności
IP68
prąd znamionowy [A]
17,5
liczba biegunów
3
rodzaj materiału
PA66
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty