Domofon ADP-41A3 REMOTO Eura

179,88 zł Brutto /szt.
1408665

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Domofon ADP-41A3 REMOTO EURA. Zestaw domofonowy obejmuje unifon słuchawkowy, kasetę zewnętrzną, zasilacz oraz 7 magnetycznych breloków zbliżeniowych.

Unifon dedykowany jest do montażu w domu, biurze, magazynie, budynku użyteczności publicznej, wewnątrz budynku. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Posiada słuchawkę do komunikacji w czasie połączenia, przycisk sterowania rygla elektromagnetycznego furtki/ bramy oraz przycisk interkom (do wewnętrznej komunikacji między unifonami, w przypadku rozbudowy systemu o kolejne urządzenie wewnątrz). Wymiary unifonu to 213 x 83 x 70 mm.
Kasetę zewnętrzną można montować natynkowo lub podtynkowo. Wyposażona jest w przycisk dzwonka, mikrofon, głośnik i okienko opisowe. Wizytownik posiada stałe podświetlenie, dzięki czemu informacja jest widoczna dla odbiorcy również w ciemności. Aluminiowo - plastikowa obudowa kasety w połączeniu z daszkiem ochronnym zapewnia jej odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP44). Budowa kasety umożliwia otwarcie furtki/ bramy przy pomocy magnetycznego breloka zbliżeniowego (w zestawie 7 szt.). Wystarczy zbliżyć brelok do okienka opisowego i brama/ furtka zostaną otwarte, bez konieczności oczekiwania na oddzwonienie osoby będącej wewnątrz budynku. To praktyczne rozwiązanie doskonale sprawdza się np. w domkach jednorodzinnych, gdzie każdy z mieszkańców ma osobny brelok umożlwiający samodzielne wejście na posesję. Wymiary kasety zewnętrznej to 162 x 112 x 68 mm.
Domoforn ADP-41A3 REMOTO wymaga zasilania 12V

Eura-Tech jest producentem i importerem innowacyjnych produktów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Eura-Tech jak czujniki czadu, czujniki czadu i gazu, domofony, czy videodomofony.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

napięcie znamionowe [V]
12
sposób montażu
natynkowy
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty