Uchwyt samochodowy C60 uniwersalny czarny T-90648 XO

30,93 zł Brutto /szt.
1024164

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Uchwyt samochodowy C60 uniwersalny czarny T-90648 XO. Praktyczny uchwyt do smartfona lub nawigacji GPS – przeznaczony do montażu w samochodzie. Uchwyt C60 to 3w1: można go montować na desce rozdzielczej, przykleić do szyby przedniej lub wpiąć w kratkę nawiewu.

Model C60 to ergonomiczne rozwiązanie do bezpiecznego prowadzenia rozmów przez telefon podczas jazdy samochodem. Po zamocowaniu uchwytu – łatwiej również sprawdzać wyznaczoną trasę na GPS.

Uchwyt czarny T-90648 XO wyposażony jest w mocną przyssawkę, która gwarantuje pewny montaż do szyby lub kokpitu. Sam uchwyt pod telefon odsadzony jest na głowicy 360 stopni. Takie rozwiązanie pozwala na skierowania telefonu pod dowolnym kątem. Uchwyt wyposażony jest w automatycznie zaciskające się ramiona, dodatkowo ogumowane – gwarantując brak zarysowań urządzenia. Umożliwia również wypinanie telefonu jedną ręką.

Całość wykonana jest z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym. Maksymalna długość wysunięcia ramienia uchwytu to 20cm. W uchwyt można wpiąć urządzenia o szerokości 65-90mm.

Dane szczegółowe znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
rodzaj produktu
uchwyty
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty