Do najbliższej wysyłki pozostało 5:30

 • Ostatnio ocenione

 • Zasilacz LED SLIM LZS-50W 12V DC IP67 Lightech

  69,95 zł

  69.9501
  brutto/szt. Dla elektryków.pl

  1655121

  Dodaj do listy życzeń

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zasilacz LED SLIM LZS-50W 12V DC IP67 Lightech

  Zasilacz LED SLIM LZS-50W 12V DC IP67 Lightech

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  LED zasilacz SLIM LZS-50W 12V DC IP67, firmy LIGHTECH. Ta seria zasilaczy dedykowanych jest do oświetlenia LED i charakteryzuje się zwartą, monoblokową konstrukcją o stosunkowo niewielkich wymiarach. Obudowa wykonana jest z solidnego odlewu aluminium. Posiada na swojej powierzchni liczne wypusty, które spełniają rolę radiatora. Dzięki temu zapewniona jest wysoka sprawność oddawania ciepła na zewnątrz zasilacza, a to wpływa na jego jakość parametrów oraz trwałość użytkowania.

  Zasilacz LZS-50W posiada wyprowadzone przewody zasilające na 230V oraz przewody wyjściowe na 12V. W zależności od mocy zasilacza przewody wyjściowe podzielone są na 2 niezależne pary (każda na 12V). Dzięki temu można rozdzielić moc wyjściową na dwie osobne linie zasilające, bądź podłączyć je do jednej linii zasilającej.

  Klasa szczelności IP67 umożliwia stosowanie w miejscach narażonych na wilgoć. Natomiast niewielkie wymiary ułatwiają decyzję co do miejsca jego montażu. Montaż ułatwiony jest dzięki specjalnym otworom montażowym znajdującym się w podstawie zasilacza LED.

  Dane techniczne

  Moc [W] 50
  Temperatura pracy [°C] -30 do +50
  Klasa ochrony II
  Wymiary dł x szer x wys [mm] 200x35x25
  Waga [kg] 0,28
  Napięcie znamionowe [V] 12
  Stopień szczelności IP67
  Wyjście zasilania 12
  Rodzaj materiału aluminium

  PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

  PROMOCJA

  Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

  Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

  Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

  LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

  Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

  Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

  Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

  przejdź do poradnika....

  ZOBACZ RÓWNIEŻ!

  Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.