Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m zimny biały LIGHTECH

Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m zimny biały LIGHTECH

16,40 zł Brutto /szt.
165601

Dostępny

Opis

Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m zimny biały, marki Lightech. Ta 5-metrowa taśma ledowa wyposażona jest w 150 diod typu SMD 3528. Model ten pozwala na docinanie na odpowiednią długość, dzięki czemu ten typ oświetlenia ogólnego można dopasować do potrzeb odbiorcy. Warto pamiętać, że tego typu ledowa taśma nie jest przeznaczona do oświetlenia akcentowego, ponieważ nie ma skupionego strumienia światła. Oddaje światło o kącie 120 stopni, a więc dość szeroko (przypadku montażu na taśmę klejącą dwustronną). Można ją również zamontować do podłoża za pomocą profilu aluminiowego i wykończyć kloszem – co zmieni kąt świecenia takiej taśmy LED.

Taśm LED tego typu nie powinno się stosować w łazience, czy innym pomieszczeniu z wysoką wilgotnością. W takich przestrzeniach powinny być montowane taśmy o podwyższonym stopniu szczelności lub w osłonach.

Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m emituje zimne światło LED. Przeznaczona jest do pracy z napięciem 12V, w związku z czym wymaga zastosowania zasilacza LED. Taśma ledowa doskonale sprawdzi się w oświetleniu wnęk, podświetleniu sufitu, czy szafek.

Dane techniczne

moc [W]
12
temperatura pracy [°C]
-20 do +55
opis dodatkowy
możliwość cięcia taśmy co 10 cm
napięcie znamionowe [V]
12
strumień świetlny [lm]
450
ilość diod
na metr: 30/ na taśmę: 150
stopień szczelności
IP20
współczynnik oddawania barw (Ra)
≥72
barwa światła
zimna
kąt działania [°]
120
temperatura barwowa [K]
6000
żywotność źródła światła [h]
5000
wymiar
szerokość: 8mm; wysokość: 2,5mm
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty