Taśma w żelu 300 LED SMD 5050 72W 12V DC 5m RGB

69,65 zł Brutto /szt.
165631
Dostępna ilość: 24
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Taśma w żelu 300 LED SMD 5050 72W 12V DC 5m RGB. Nowoczesna i bardzo mocna taśma ledowa typu RGB. Dzięki temu można zmieniać barwę światła od zimnej po ciepłą oraz jest też możliwość zmiany kolorystyki światła. Taśma LED RGB ma długość 5m. Diody LED zastosowane w tym modelu to SMD5050 i jest ich na całej długości taśmy LED 300 szt. Model ten przeznaczony jest do pracy z napięciem 12V, w związku z czym wymaga instalacji zasilacza LED (do kupienia osobno) o takiej samej mocy. Diody zalane są żelem, dzięki czemu stopień szczelności tej ledowej taśmy to IP63. Można ją montować bezpośrednio do powierzchni ściany, czy mebli za pomocą taśmy klejącej dwustronnej, czy haczyków. Można też mocować ją i prowadzić w profilach aluminiowych.

Taśma na końcu uzbrojona jest we wtyczkę płaską na przewodach, dzięki czemu można ją podpiąć do zasilania lub połączyć z kolejną taśmą tego typu, w dłuższy ciąg oświetleniowy przy pomocy złączki LED.


Dane techniczne

moc [W]
72
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
wymiary [mm]
5000x10x3
napięcie znamionowe [V]
12
rodzaj diody
SMD 5050
ilość diod
300
stopień szczelności
IP63
barwa światła
RGB
żywotność źródła światła [h]
20000
rodzaj produktu
taśmy LED 12V
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty