Łącznik żaluzjowy biały DZW1K.01/11 Kontakt Simon54

27,08 zł Brutto /szt.
1239608

Dostępna ilość: 19
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik żaluzjowy 10A Kontakt-Simon serii Simon54. Ten jednoklawiszowy łącznik DZW1K.01/11 w kolorze białym doskonale współgra z ramkami serii Simon 54 oraz Simon 54 Nature – która oferuje szeroką gamę ramek wielokrotnych drewnianych, metalowych, ze szkła, w szerokiej gamie kolorystycznej. Łącznik do żaluzji Kontakt-Simon pozwala na sterowanie żaluzjami zewnętrznymi drzwi i okien przy pomocy jednego klawisza góra-dół, z możliwością zatrzymania w pozycji "0". Jest to przycisk, który po naciśnięciu – pozostaje w pozycji nacisku na klawisz łącznika. Przykładowo: chcąc opuścić żaluzję zewnętrzną w dół – wystarczy kliknąć na strzałkę w dół i puścić przycisk. Żaluzja będzie opadać tak długo, aż całkowicie się nie zamknie. Gdyby zaszła potrzeba zatrzymania żaluzji na jakieś wybranej wysokości, wystarczy przełączyć przycisk na pozycję zero (na środkową część łącznika) i żaluzja zatrzyma się.
Atutem tego modelu jest fakt, że nie trzeba cały czas trzymać przycisku łącznika, aby opuścić/ podnieść żaluzję zewnętrzną.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ


Polecamy materiał instruktażowy przygotowany przez VTEKA.PL

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
75x75x41
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki żaluzjowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty