Filtrowanie

Do najbliższej wysyłki pozostało 10:49

Bis

Seria BIS to natynkowe gniazda i łączniki firmy OSPEL. Ta prosta linia kontaktów i włączników wykonana jest z tworzywa sztucznego. Monoblokowe produkty serii BIS dedykowane są do zastosowań we wnętrzach, ze względu na stopień szczelności IP20. Proste kształty i delikatna linia wykończenia doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie możliwy jest tylko montaż natynkowy. Wszystkie oferowane przez nas produkty BIS są w kolorze białym.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje gniazda pojedyncze i podwójne, z uziemieniem i bez uziemienia. Wśród łączników dostępne są łączniki pojedyncze i podwójne.

Produkty serii BIS spotkać można często w pomieszczeniach typu piwnica, korytarz bloku mieszkalnego, czy pomieszczenia warsztatowe. Jednak ze względu na prostotę wykonania – znajduje coraz więcej zwolenników nowoczesnych mieszkań, których właściciele szukają dla siebie oldschoolowych produktów, kontrastujących z designerskimi wnętrzami mieszkań i loftów.

Firma OSPEL to sprawdzony producent osprzętu elektrycznego – posiada wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu gwarantuje produkty najwyższej jakości.