

23.12.22 - pracujemy do 12:00.
Plafoniera LED Sylwia M5 UNI 9-18W 3/4/6K IP54 czujnik MV Lightech. Sylwia M5 wyposażona jest w czujnik pasywnej podczerwieni (czujnik MV), który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Przeznaczony do automatycznego oświetlania wewnętrznych części pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny, czy na zewnątrz (stopień szczelności IP54). Obudowa tego modelu wykonana jest z ABS, a mleczny klosz - z poliwęglanu.
To uniwersalny plafon LED, w którym można samodzielnie ustawić moc światła oraz barwę światła. W przypadku Sylwia LED M5 UNI do wyboru mamy:
- moc: 9/ 14/ 18W
- strumień świetlny: 800/ 1100/ 1700lm
- temperatura barwowa: 3000/ 4000/ 6000K
- barwa światła: ciepła/ naturalna/ zimna biała
Obudowa tego modelu wykonana jest z ABS, a klosz z PC. Plafoniera Sylwia M5 wyposażona jest w 30 diod SMD 2835 EPISTAR LED. Kąt rozsyłu światła w tym modelu to 160 stopni. Wykonana jest w II klasie ochrony.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ