Plafoniera 100W IP44 Krysia klosz szklany Lightech

Plafoniera 100W IP44 Krysia klosz szklany Lightech

23,22 zł Brutto /szt.
121206

Niedostępny
Prezentujemy nasz stan magazynowy


Opis

Plafoniera 100W IP44 Krysia klosz szklany, firmy Lightech. Popularny plafon dedykowany do montażu pod sufitem. Doskonale sprawdza się na klatkach schodowych, w blokach mieszkalnych, toaletach, czy garażach. Pozwala na montaż żarówek o mocy do 100 W. Stopień szczelności IP44 pozwala na montaż tego typu oprawy oświetleniowej w miejscach narażonych na podwyższoną wilgotność, czy zabrudzenia.

Lightech to polska marka produktów oświetleniowych. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Lightech jak źródła światła, oprawy oświetleniowe, naświetlacze, osprzęt oświetleniowy, czy osprzęt elektroinstalacyjny.

Dane techniczne

moc [W]
100
temperatura pracy [°C]
-10 do +60
wymiary [mm]
224x100x100
waga [kg]
0,75
stopień szczelności
IP44
max moc źródła światła [W]
100
czujnik ruchu
nie
jednostka
/szt.

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty