Plafoniera Kamila M1 E27 max 25W IP54 241265 Lightech

61,84 zł Brutto /szt.
189776

Dostępna ilość: 137
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Plafoniera Kamila M1 E27 max 25W IP54 241265 Lightech. Plafoniera tego typu dedykowana jest do montażu bezpośrednio do sufitu. Przeznaczona do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych części pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny. Można ją stosować na zewnątrz budynków - IP54. Oprawa przeznaczona do współpracy z żarówką tradycyjną z trzonkiem E27, o mocy nie przekraczającej 25W (brak w zestawie). 

Lightech to polska marka produktów oświetleniowych. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Lightech jak źródła światła, oprawy oświetleniowe, naświetlacze, osprzęt oświetleniowy, czy osprzęt elektroinstalacyjny.

dane szczegółowe Lightech znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
25
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
waga [kg]
0,5
wymiary [mm]
257x257x100
rodzaj trzonka
E27
stopień szczelności
IP54
rodzaj klosza
PC
max moc źródła światła [W]
60
czujnik ruchu
nie
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty