Świetlówka trójpasmowa 18W/830 G13 60cm 141415 Lightech

4,22 zł Brutto /szt.
139613

UWAGA! Produkt sprzedawany w paczce po 25 sztuk!
Dostępna ilość: 4084
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:25 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 25

Opis

Świetlówka trójpasmowa 18W/830 G13 60cm 141415, marki Lightech. To popularna jarzeniówka o mocy 18W i długości 60cm. Model ten emitje przyjemne, ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K. Doskonale sprawdzi się jako źródło światła w rastrach i oprawach świetlówkowych biur, urzędów, czy banków. Wszędzie tam - gdzie wymagane jest tradycyjne użycie świetlówek trójpasmowych z ciepłym światłem.

Świetlówki trójpasmowe mogą pracować w oprawach z konwencjonalnymi i elektronicznymi układami zapłonowymi. Świetlówka trójpasmowa to popularnie zwana jarzeniówka. Oparta na trzonku G13 i dedykowana jest do montażu w oprawach świetlówkowych na 230V.

Jarzeniówka 18W to model o długości 60cm. Warto pamiętać, iż tradycyjne świetlówki tego typu to duża wydajność i zdecydowanie więcej światła niż w przypadku świetlówek LEDowych. Warto więc przez wymianą świetlówek na ledowe - zweryfikować finalne zapotrzebowanie na światło w danej przestrzeni, w której będą zamontowane.

Klosz świetlówki wykonany jest ze szkła, a trzonki są aluminiowe. Model ten przystosowany jest do pracy w temperaturze -10°C do +40°C.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ


UWAGA! Produkt sprzedawany w paczce po 25 sztuk!

Dane techniczne

moc [W]
18
temperatura pracy [°C]
-10 do +40
wymiary [mm]
603x26x26
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
1250
rodzaj trzonka
G13
stopień szczelności
IP20
barwa światła
ciepła
kąt działania [°]
360
temperatura barwowa [K]
3000
żywotność źródła światła [h]
15000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty