Oprawa szczelna 2x120cm LED PC empty uniwersalna LIGHTECH

Oprawa szczelna 2x120cm LED PC empty uniwersalna Lightech

34,35 zł Brutto /szt.
1579946321

Dostępny

Opis

Oprawa szczelna 2x120cm LED PC empty uniwersalna, marki Lightech. Oprawa hermetyczna do 2 świetlówek LED 120cm zasilanych 1 lub 2-stronnie. Oprawa bez statecznika (empty) i świetlówek wewnątrz. Model ten wykonany jest z odpornego tworzywa ABS, a klosz – z PC. Oprawa o wymiarach 1260x115x90mm doskonale sprawdzi się w oświetleniu przejść, korytarzy, hal, warsztatów, czy garaży.

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-20 do +50
klasa ochrony
I
wymiary dł x szer x wys [mm]
1260x115x90
waga [kg]
1,28
opis dodatkowy
oprawa do 2 świetlówek LED 120cm
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP65
rodzaj materiału
ABS/PC
jednostka
/szt.

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty