Sterownik rolet Wi-Fi SRW-01 Supla Zamel

150,63 zł Brutto /szt.
1405298

Dostępna ilość: 17
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik rolet Wi-Fi SRW-01 SUPLA, firmy ZAMEL. Sterownik rolet SRW-01 pozwala na zarządzaniem otwarciem i zamknięciem rolet, czy żaluzji za pomocą tradycyjnego łącznika żaluzjowego oraz za pomocą smartfonu lub tabletu. Sterownik zamontować można zarówno w puszce natynkowej jak i podtynkowej. Model SRW-01 dedykowany jest do sterowania 1 roletą, czyli lokalnie. Jeśli szukasz produktu Supla do sterowania centralnego grupą rolet/ żaluzji - wybierz RNW-01 Zamel Supla.

W dedykowanej aplikacji na smartfony do obsługi  systemu SUPLA, każda żaluzja jest osobno graficznie prezentowana, tak żeby użytkownik miał możliwość sprawdzenia w jakim stopniu procentowym żaluzja jest otwarta i zadecydować o jej ewentualnym innym położeniu.

W aplikacji każde pomieszczenie można osobno opisać i do niego osobno przypisać kolejne sterowniki. Dzięki temu zabiegowi łatwo jest sprawdzać stan urządzeń dla każdego z pomieszczeń osobno. Maksymalna obciążalność wyjścia to 350W.

Seria SUPLA firmy ZAMEL, to seria od podstaw stworzona z myślą o nowoczesnym, inteligentnym domu. Do sterowników Supla została napisana dedykowana aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS.

To co odróżnia serię SUPLA od serii EXTA FREE oraz EXTA LIFE to brak możliwości sterowania drogą radiową za pośrednictwem pilotów i łączników bezprzewodowych. Kolejna różnica to sposób połączenia urządzeń w jeden działający system. W przeciwieństwie do EXTA LIVE oraz EXTA FREE, SUPLA nie potrzebuje kontrolera EFC. Do sterowników SUPLA potrzebujemy natomiast działającej sieci WiFi z dostępem do Internetu oraz założonego i aktywowanego konta na dedykowanym serwerze internetowym do obsługi systemu SUPLA. Ten właśnie serwer zastępuje kontroler EFC, dzięki czemu system jest nieco tańszy w montażu.

Aplikacja SUPLA, umożliwia sterowanie urządzeniami jednym kliknięciem, zapewniając przy tym domyślność i wysoki komfort. Co więcej w aplikacji możemy sprawdzić obecny stan sterowanych urządzeń. W aplikacji użytkownik otrzymuje możliwość przydzielenia sterowników do osobnych pomieszczeń, co wpływa na łatwość obsługi całego systemu inteligentnego domu.
No i co najważniejsze – jak przystało na system smarthouse – poszczególnymi elementami systemu możemy sterować z dowolnego miejsca na Ziemi.

Polecamy materiał instruktażowy przygotowany przez VTEKA.PL


Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
350
klasa izolacji
II
waga [kg]
0,04
wymiary [mm]
47,5x47,5x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
maksymalne obciążenie [A]
2
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Supla - dowiedz się więcej

Supla - dowiedz się więcej
�atwe zwroty