Sterownik rolet STR-3P do puszki fi60 F&F

81,55 zł Brutto /szt.
1401581

Dostępna ilość: 12
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik rolet STR-3P do puszki fi60, firmy F&F. Sterownik STR-3P przeznaczony jest do sterowania rolet (góra-dół) lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych jednofazowym silnikiem elektrycznym prądu zmiennego za pomocą przycisków/ włączników chwilowych (dzwonkowych) jedno- lub dwuklawiszowych. Do napędów na 230V.

Wejścia sterujące sterownika podzielone są na dwie grupy: sterowanie lokalne i sterowanie centralne. Dodatkowo posiada funkcję blokady. Sterownik STR-3P
współpracuje z zewnętrznymi czujnikami deszczu i wiatru oraz z centralami alarmowymi. Trwały sygnał na wejściu „Centralny - dół” uniemożliwia sterowanie wszystkimi przyciskami do momentu zdjęcia sygnału. W przypadku wykonania rozkazu sterownika „Centralny –  góra”, to kolejne naciśnięcie przycisku lokalnego uruchomi roletę w dół. Asynchroniczny start czasu załączenia rolety w sterowaniu centralnym jest losowo opóźniany (max o 1 sekundę), aby zminimalizować udar prądowy w sieci, w przypadku jednoczesnego uruchomienia wielu napędów.

Dodatkowym atutem sterownika STR-3P jest możliwość regulacją nachylenia lamelek w żaluzjach zewnętrznych.

Urządzenie dedykowane jest do montażu podtynkowego, w puszkach o średnicy 60 mm.

F&F to polski producent działający w branży elektronicznej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. automaty zmierzchowe, automaty schodowe, przekaźniki czasowe i czujniki zaniku fazy. Strategia firmy opiera się na stałym poszerzaniu oferty i zajmowaniu atrakcyjnych nisz rynkowych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-15 do +50
wymiary [mm]
43x48x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
maksymalne obciążenie [W]
320
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Przeczytaj więcej o sterownikach do rolet!

Przeczytaj więcej o sterownikach do rolet!
�atwe zwroty