Lampka sygnalizacyjna LED 230V czerwona fi22 MBZ6-EV64 2833609 Next

17,45 zł Brutto /szt.
111009

Dostępna ilość: 326
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Lampka sygnalizacyjna LED 230V czerwona fi22 MBZ6-EV64 2833609 Next Electro

Przedstawiamy nowoczesne i niezawodne rozwiązanie w dziedzinie sygnalizacji świetlnej – lampkę sygnalizacyjną LED 230V czerwoną fi22 MBZ6-EV64 2833609 od marki Next Electro. Ta zaawansowana technologicznie lampka sygnalizacyjna została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych elektrykach i elektroinstalatorach, którzy potrzebują trwałych, efektywnych i bezpiecznych komponentów do swoich instalacji. Dzięki swoim wyjątkowym cechom, lampka MBZ6-EV64 stanowi idealny wybór do zastosowań przemysłowych, automatyki budynkowej oraz innych zastosowań lampek pulpitowych.
Lampka sygnalizacyjna LED Next Electro została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej długotrwałe i niezawodne działanie. Solidna obudowa zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne. Jest to model z oprawką dołączaną do korpusu i ma budowę segmentową. Lampka sygnalizacyjna LED jest łatwa do zainstalowania w różnych typach paneli kontrolnych, tablicach rozdzielczych i innych urządzeniach.

Lampka MBZ6-EV64 emituje intensywne, czerwone światło, które jest doskonale widoczne nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Średnica 22 mm (fi22) zapewnia wyraźną i łatwą do zauważenia sygnalizację.

Lampka sygnalizacyjna Next Electro spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, co jest kluczowe w instalacjach przemysłowych i budynkowych. Zapewnia bezpieczne działanie przy napięciu 230V. Technologia LED zapewnia dłuższą żywotność lampki w porównaniu do tradycyjnych żarówek sygnalizacyjnych. Dzięki temu, lampka sygnalizacyjna MBZ6-EV64 wymaga rzadszej wymiany, co obniża koszty konserwacji i zwiększa niezawodność instalacji. Lampki LED zużywają znacznie mniej energii niż ich tradycyjne odpowiedniki. To oznacza mniejsze obciążenie dla systemu elektrycznego i niższe rachunki za prąd.

Lampka sygnalizacyjna LED 230V czerwona fi22 MBZ6-EV64 Next Electro jest wszechstronnym komponentem, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak:
- automatyka przemysłowa: idealna do sygnalizacji stanów pracy maszyn, awarii i alarmów w systemach automatyki przemysłowej;
- tablice rozdzielcze i panele kontrolne: używana w tablicach rozdzielczych do sygnalizacji stanu urządzeń elektrycznych i elektronicznych;
- systemy alarmowe: wykorzystywana w systemach alarmowych do sygnalizacji stanów awaryjnych;
- instalacje budynkowe: stosowana w budynkach mieszkalnych i komercyjnych do sygnalizacji różnych stanów systemów elektrycznych i HVAC.

Lampka sygnalizacyjna LED 230V czerwona MBZ6-EV64 2833609 Next Electro to zaawansowane i efektywne rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących niezawodnych i ekonomicznych komponentów sygnalizacyjnych. Dzięki swoim zaletom, takim jak wysoka jasność, energooszczędność, długowieczność i łatwość instalacji, lampka ta jest doskonałym wyborem dla elektryków i elektroinstalatorów. Zapewnia lepszą sygnalizację, redukuje koszty eksploatacji i konserwacji oraz przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w różnorodnych aplikacjach. Wybierz lampkę LED Next Electro i przekonaj się, jak nowoczesna technologia może poprawić jakość i niezawodność Twoich instalacji. Zapraszamy do zakupu tego produktu w naszym sklepie i dołączenia do grona zadowolonych profesjonalistów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i niezawodność.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czerwony
temperatura pracy [°C]
-5 do 40 C
stopień szczelności
IP40
prąd znamionowy [A]
4,5
sposób montażu
pulpitowy
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty