• Nowy

Szyna widełkowa K60 R9XFH112 63A 1F 12 modułów 20cm Schneider

13,28 zł Brutto /szt.
193852

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Szyna widełkowa K60 R9XFH112 63A 1F 12 modułów 20 cm Schneider to wysokiej jakości komponent, zaprojektowany z myślą o efektywnym i bezpiecznym zarządzaniu rozdziałem energii elektrycznej w instalacjach elektrycznych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, niezawodnością oraz łatwością montażu, co czyni ją idealnym wyborem dla profesjonalnych elektryków i instalatorów.

Szyna widełkowa K60 jest zgodna z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa, co zapewnia bezpieczne użytkowanie i niezawodność działania. Spełnia wymagania dyrektywy RoHS, co oznacza, że produkt jest wolny od substancji niebezpiecznych i przyjazny dla środowiska.

Zaprojektowana z myślą o prostocie instalacji, co pozwala na szybkie i efektywne podłączenie w rozdzielnicach. Konstrukcja widełkowa umożliwia łatwe i pewne połączenie z różnymi typami aparatury modułowej.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w wymagających warunkach.

Szyna grzebieniowa K60 R9XFH112 znajduje szerokie zastosowanie w różnych typach instalacji elektrycznych, w tym w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, biurach, a także w przemyśle. Dzięki swojej wysokiej wydajności i niezawodności, zapewnia optymalny rozdział energii elektrycznej, co przekłada się na stabilne i bezpieczne działanie całej instalacji. Rozstaw przyłączy 18 mm

Szyna widełkowa K60 R9XFH112 63A 1-biegunowa 12 modułów od Schneider Electric to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji elektrycznych. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, trwałości i efektywności, co przekłada się na optymalne zarządzanie energią w różnych typach budynków. Dzięki łatwości montażu i zgodności z normami bezpieczeństwa, jest to idealny wybór dla instalatorów, którzy poszukują solidnych i sprawdzonych komponentów. Produkt jest również przyjazny dla środowiska, co podkreśla zaangażowanie Schneider Electric w zrównoważony rozwój.

Dane szczegółowe producenta TUTAJ

Dane techniczne

prąd znamionowy [A]
63
liczba biegunów
1
długość [mm]
200
ilość faz
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty