Oprawa szczelna Slim 2x58W EVG IP65 ABS/PC hermetyczna 311937 Lightech

41,99 zł Brutto /szt.
157033

Dostępna ilość: 42
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Oprawa szczelna Slim 2x58W EVG IP65 ABS/PC hermetyczna 311937, firmy Lightech. Wyposażona jest w układ zapłonowy elektroniczny EVG. Oprawa szczelna SLIM pozwala na montaż 2 świetlówek T8 o mocy 58W każda, opartych na trzonku G13 (brak w zestawie). Oprawy oświetleniowe hermetyczne w pierwszej klasie ochronności i stopniu szczelności IP65. Model ten pozwala na montaż nastropowy lub zwieszakowy. Oprawa nie powinna współpracować z czujnikami ruchu, ponieważ znacząco skraca to żywotność świetlówek fluorescencyjnych.

Tego typu szczelna lampa świetnie sprawdzi się w oświetlaniu pomieszczeń narażonych na działanie kurzu i wilgoci, korytarzy, sklepów, warsztatów, magazynów, biur, hal produkcyjnych, itp. Pozwala na pracę w warunkach do maksymalnej temperatury 45oC. Lekka lampa hermetyczna (2,05 kg) ma wymiary 1570x95x88mm. Oferowany model ma obudowę w kolorze szarym, a wykończona jest kloszem z ABS, z odbłyśnikiem.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ


Dane techniczne

moc [W]
2x58
temperatura pracy [°C]
-10 do +45
klasa ochrony
I
waga [kg]
2,05
wymiary [mm]
1565x90x86
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP65
rodzaj materiału
ABS/PC
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty