Gniazdo przenośne gumowe z/u z klapką 16A 230V IP44 2109 FAMATEL

21,68 zł Brutto /szt.
10440042

Niedostępny
Prezentujemy nasz stan magazynowy


Opis

Gniazdo przenośne gumowe z uziemieniem, z klapką 16A 230V IP44 2109, firmy FAMATEL. Wykonanie unischuko umożliwiające stosowanie w gniazdach 230V o natężeniu do 16A zarówno z bolcem ochronnym, jak i w standardzie schuko. Gniazdo wyposażone jest w zatyczkę zapewniającą jej szczelność i bezpieczeństwo, kiedy nie jest połączone z wtyczką. 
Zastosowanie kauczuku jako obudowy gniazda umożliwia stosowanie jej w środowisku odpornym na warunki zewnętrzne i na środki agresywne, np. oleje. Dzięki zastosowanej gumie produkt ma podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia. Może być stosowana do przedłużaczy w zastosowaniach przemysłowych, warsztatowych i domowych.

FAMATEL to europejski producent rozdzielnic wyposażonych i modułowych, puszek instalacyjnych, obudów magna i metalowych oraz osprzętu siłowego jednofazowego, którego produkty obecne są w 35 krajach. Wywodzący się z Hiszpanii producent gwarantuje wysokiej jakości produkty zgodne z certyfikatem ISO 9001.
W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Famatel jak wtyczki i gniazda przenośne, gniazda natynkowe siłowe, wtyczki gumowe oraz gniazda przenośne gumowe z klapką.

Dane techniczne

kolor
czarny
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP44
prąd znamionowy [A]
16
liczba biegunów
2P + Z
rodzaj materiału
guma
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty