Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-02 Exta Free ZAMEL

83,37 zł Brutto /szt.
1403209

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-02, to innymi słowy bezprzewodowy łącznik oświetlenia. Dzięki temu, że jest częścią systemu ZAMEL EXTA FREE współpracuje z szeroką gamą urządzeń, pozwalających na wygodne i nowoczesne zarządzanie urządzeniami w inteligentnym budynku. Łącznik RNK-02 cechuje się bardzo eleganckim wzorem i niewielkimi rozmiarami. W porównaniu do standardowych łączników, jest bardzo cienki oraz płaski, dzięki czemu montować go można w zasadzie w dowolnym miejscu oraz na dowolnym podłożu.

Nadajnik RNK-02 posiada jeden klawisz. Uzyskuje się taki efekt dzięki przypisaniu funkcji włącz/wyłącz pojedynczym mikroprzełącznikom. Na obudowie nadajnik znajduje się dioda LED, która informuje o tym, że sygnał radiowy jest wysyłany z nadajnika oraz alarmuje, gdy bateria jest na wyczerpaniu.
Za pomocą łącznika bezprzewodowego RNL-02 – w zależności od zaprogramowania - możemy włączać i wyłączać światło, ściemniać i rozjaśniać, podnosić lub opuszczać rolety, czy uruchamiać funkcje czasowe. Zasięg nadajnika to 250m, który można rozszerzać dzięki retransmiterowi RTN-01.

ZAMEL to producent sterowania oświetleniem, systemów domofonowych, dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego i automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary [mm]
90x80x11,5
częstotliwość
868 MHz
stopień szczelności
IP20
sposób zasilania
bateria CR2032
zasięg działania [m]
250
rodzaj produktu
nadajnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej
�atwe zwroty