Bezprzewodowy czujnik CR-01 biały SINUM WG.23.0023 Tech-Sterowniki

416,96 zł Brutto /szt.
1385038

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy czujnik CR-01 biały SINUM WG.23.0023 Tech-Sterowniki to innowacyjne rozwiązanie firmy SINUM Tech-Sterowniki, które umożliwia skuteczne monitorowanie różnych parametrów środowiskowych wewnątrz budynków. Ten zaawansowany czujnik zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także poprawę efektywności energetycznej oraz komfortu mieszkańców czy pracowników.

Czujka CR-01 posiada wbudowane czujniki: ruchu, temperatury, wilgotności, światła. Dokładność pomiaru temperatury: +/- 0,5°C, a zakres pomiaru wilgotności: 10 ÷ 95% RH. Multisensor CR-01, dostarcza on dokładne informacje na temat warunków panujących w pomieszczeniach, co pozwala na skuteczne zarządzanie klimatem wewnątrz budynków.

Budowa urządzenia pozwala na postawienie go w dowolnym miejscu lub zamontowaniu na ścianie. Ruchoma głowica pozwala skierować go w wybranym kierunku. CR-01 komunikuje się z Centralą Sinum bezprzewodowo i pozwala zwiększyć bezpieczeństwo np. przez włączenie światła, alarmu lub przez inną zaprogramowaną przez użytkownika scenę.

Detektor CR-01 WG.23.0023 Tech-Sterowniki zasilany jest 1 baterią CR123A.

Główną zaletą bezprzewodowego czujnika CR-01 jest jego wszechstronność i łatwość instalacji. Dzięki braku konieczności podłączania do sieci przewodowej, można go zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz budynku bez konieczności układania kabli czy dokonywania skomplikowanych prac instalacyjnych. To pozwala na szybkie i bezproblemowe dodanie monitoringu środowiskowego nawet w istniejących już obiektach.

Jedną z kluczowych cech czujnika CR-01 jest jego bezprzewodowa komunikacja z systemami zarządzania budynkiem. Dzięki wbudowanemu modułowi komunikacyjnemu, może on przesyłać zebrane dane do centralnego systemu zarządzania, co umożliwia zdalne monitorowanie oraz sterowanie parametrami środowiskowymi w czasie rzeczywistym.

Czujnik CR-01 jest również łatwy w obsłudze i konserwacji. Posiada czytelny interfejs użytkownika oraz intuicyjne oprogramowanie, które umożliwia łatwą konfigurację oraz monitorowanie parametrów środowiskowych. Dodatkowo, jego solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania gwarantują długą żywotność i niezawodność działania.

Podsumowując, bezprzewodowy czujnik CR-01 to niezastąpione rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego monitoringu warunków środowiskowych wewnątrz budynków. Dzięki swojej wszechstronności, łatwości instalacji oraz zaawansowanej technologii pomiarowej, stanowi nieodłączny element w zapewnieniu komfortu oraz efektywności energetycznej w różnego rodzaju obiektach mieszkalnych i komercyjnych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
sposób montażu
na ścianie lub suficie
sposób zasilania
bateria
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty