Do najbliższej wysyłki pozostało 9:55

 • Ostatnio przeglądane

 • Sterownik rolet Wi-Fi SRW-01 SUPLA ZAMEL

  126,90 zł

  126.90033
  brutto/szt. Dla elektryków.pl

  1405298

  Dodaj do listy życzeń

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sterownik rolet Wi-Fi SRW-01 SUPLA ZAMEL

  Sterownik rolet Wi-Fi SRW-01 SUPLA ZAMEL

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  Sterownik rolet wi-fi SRW-01 SUPLA, firmy ZAMEL. Sterownik rolet SRW-01 pozwala na zarządzaniem otwarciem i zamknięciem rolet, czy żaluzji za pomocą tradycyjnego łącznika żaluzjowego oraz za pomocą smartfonu lub tabletu. Sterownik zamontować można zarówno w puszce natynkowej jak i podtynkowej.

  W dedykowanej aplikacji na smartfony do obsługi  systemu SUPLA, każda żaluzja jest osobno graficznie prezentowana, tak żeby użytkownik miał możliwość sprawdzenia w jakim stopniu procentowym żaluzja jest otwarta i zadecydować o jej ewentualnym innym położeniu.

  W aplikacji każde pomieszczenie można osobno opisać i do niego osobno przypisać kolejne sterowniki. Dzięki temu zabiegowi łatwo jest sprawdzać stan urządzeń dla każdego z pomieszczeń osobno.

  Maksymalna obciążalność wyjścia to 350W.

  Seria SUPLA firmy ZAMEL, to seria od podstaw stworzona z myślą o nowoczesnym, inteligentnym domu. Do sterowników Supla została napisana dedykowana aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS.

  To co odróżnia serię SUPLA od serii EXTA FREE oraz EXTA LIFE to brak możliwości sterowania drogą radiową za pośrednictwem pilotów i łączników bezprzewodowych. Kolejna różnica to sposób połączenia urządzeń w jeden działający system. W przeciwieństwie do EXTA LIVE oraz EXTA FREE, SUPLA nie potrzebuje kontrolera EFC. Do sterowników SUPLA potrzebujemy natomiast działającej sieci WiFi z dostępem do Internetu oraz założonego i aktywowanego konta na dedykowanym serwerze internetowym do obsługi systemu SUPLA. Ten właśnie serwer zastępuje kontroler EFC, dzięki czemu system jest nieco tańszy w montażu.

  Aplikacja SUPLA, umożliwia sterowanie urządzeniami jednym kliknięciem, zapewniając przy tym domyślność i wysoki komfort. Co więcej w aplikacji możemy sprawdzić obecny stan sterowanych urządzeń. W aplikacji użytkownik otrzymuje możliwość przydzielenia sterowników do osobnych pomieszczeń, co wpływa na łatwość obsługi całego systemu inteligentnego domu.

  No i co najważniejsze – jak przystało na system smarthouse – poszczególnymi elementami systemu możemy sterować z dowolnego miejsca na Ziemi.

  Polecamy materiał instruktarzowy przygotowany przez VTEKA.PL


  Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

  Dane techniczne

  Moc [W] 350
  Klasa izolacji II
  Wymiary dł x szer x wys [mm] 47,5x47,5x20
  Waga [kg] 0,04
  Napięcie znamionowe [V] 230
  Stopień szczelności IP20
  Maksymalne obciążenie [A] 2
  Rodzaj produktu sterownik

  PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

  SUPLA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

  Supla Zamel

  OPCJE DOSTAW W NASZYM SKLEPIE