Wkręt samowiercący drobnozwojowy Z EPDM SMDP6,0x25E fotowoltaika 894824 Baks

1,62 zł Brutto /szt.
419985

Dostępna ilość: 13
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wkręt samowiercący drobnozwojowy Z EPDM SMDP6,0x25E fotowoltaika 894824 Baks. Wkręt przeznaczony do montażu uchwytów dachowych oraz szyn montażowych do dachów krytych blachą trapezową. Można go stosować zarówno w systemie DS-V6bN (dach skośny z blachą trapezową i niską szyną), jak i w systemie DS-V6aN (dach skośny z blachą trapezową i niską wysoką).
Wkręt SMDP6,0x25E w obu systemach mocowany służy do mocowania elementów konstrukcyjnych systemu solarnego – do pokrycia dachowego. To podstawowy element konstrukcji systemu fotowoltaiki. Więcej na temat jego zastosowań znaleźć można w danych technicznych BAKS.
Zaletą tego wkrętu jest drobnozwojny gwint zwiększający wytrzymałość na wyrywanie. Wkręt 894824 wykonany jest ze bimetalu (stal + stal nierdzewna + ocynk płatkowy). Wymiary tego modelu to 25x6mm.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

BAKS to polski producent tras kablowych, a od pewnego czasu również elementów montażowych do fotowoltaiki. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej oferujemy takie produkty Baks, jak korytka kablowe ocynkowane, ceowniki, drabinki, korytka siatkowe, elementy montażowe oraz elementy do instalacji solarnych.

Dane techniczne

materiał
stal + stal nierdzewna + ocynk płatkowy
średnica [mm]
6
długość [mm]
25
rodzaj produktu
systemy montażowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty