Łącznik do puszki karton-gips 0220-02 Elektro-Plast

0,28 zł Brutto /szt.
1014013

Dostępna ilość: 740
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik do puszki karton-gips 0220-02 Elektro-Plast Nasielsk - niezbędny element każdej instalacji elektrycznej w ścianach z płyty karton-gips. Produkt ten zapewnia solidne i bezpieczne połączenie puszek elektrycznych 0220-00 EPN, co jest istotne dla stabilności i funkcjonalności całej instalacji. Puszka 0220-00 posiada dedykowane szyny wytłoczone w obudowie, w które należy wsunąć łącznik. W ten sam sposób dołącza się drugą puszkę. 

Łącznik 0220-02 EPN wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które gwarantują jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest również odporny na działanie wysokich temperatur, co minimalizuje ryzyko deformacji lub uszkodzenia pod wpływem ciepła generowanego przez przewody elektryczne.

Dzięki przemyślanej konstrukcji produkt ten jest niezwykle łatwy w montażu. Łącznik jest zaprojektowany tak, aby pasował do standardowych puszek instalowanych w ścianach pustych, co sprawia, że montaż jest szybki i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Stabilne połączenie puszek zapewnia bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznej, eliminując ryzyko luźnych połączeń, które mogłyby prowadzić do przegrzania lub nawet pożaru. Solidność wykonania gwarantuje także długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.

Łącznik 0220-02 znajduje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym, gdzie montuje się instalacje elektryczne w ścianach z płyt karton-gips. Jest to idealne rozwiązanie zarówno przy nowych instalacjach, jak i podczas remontów czy modernizacji starszych systemów.

Wybierając łącznik do puszki karton-gips 0220-02 marki Elektro-Plast Nasielsk, decydujesz się na produkt, który zapewni bezpieczeństwo i stabilność Twojej instalacji elektrycznej. Jego trwałość, łatwość montażu i uniwersalność sprawiają, że jest to jeden z najbardziej pożądanych produktów wśród profesjonalistów zajmujących się elektryką. Niezależnie od skali projektu, możesz być pewien, że łącznik 0220-02 sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
pomarańczowy
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty