Filtrowanie

Moc [W]
więcej mniej
Cena
46 46
Producenci

Do najbliższej wysyłki pozostało 0:5

Oświetlenie rastrowe LED

Widzisz 1 - 1 produktu
Widzisz 1 - 1 produktu

Oprawy oświetleniowe rastrowe LED to nowoczesne odpowiedniki tradycyjnych podsufitowych opraw rastrowych. Wykonane są z solidnej obudowy, z blachy stalowej o grubości 0,3 mm, malowane proszkowo. Kolor biały opraw rastrowych doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni.

Montowane natynkowo rastry LED, dedykowane są zamontowania 2 świetlówek LED zasilanych dwustronnie. Oprawa rastrowa LED nie posiada statecznika i ma specjalne przystosowane okablowanie pod świetlówki LED, dwustronnie zasilane.

Jeśli więc w planach jest montaż nowych opraw rastrowych – warto zastanowić się nad zakupem ekonomicznych opraw rastrowych LED. Są ekonomiczne w użytkowani, a przy tym nowoczesne i ekologiczne. Doskonale sprawdzą się w przestrzeniach przemysłowych, biurach, salach konferencyjnych, czy punktach sprzedaży. Wybór pomiędzy rastrami świetlówkowymi, a rastrami LED nie jest prosty – nie ma bowiem możliwości wymiany samych źródeł światła wymiennie na ledowe lub świetlówki T8 w tej samej oprawie. Oznacza to, że decydując się na montaż rastra LED nie będziemy mieć w przyszłości możliwości montażu w niej zwykłych świetlówek (jarzeniówek).

Ze względu na swoją budowę doskonale oddają światło żarówek ledowych. Przed wyborem właściwego modelu – warto określić zapotrzebowanie na światło danej przestrzeni, aby dobrać najbardziej optymalne modele opraw rastrowych LED. Wszelkie istotne informacje i dane techniczne znajdują się w opisie produktów oraz na dołączonej karcie katalogowej producenta.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się produkty firmy Bemko.