Zamek do rozdzielnic MSF z kluczykami 2000-10 Elektro-Plast

36,13 zł Brutto /szt.
1013926

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zamek do rozdzielnic MSF z kluczykami 2000-10 Elektro-Plast Nasielsk. W świecie instalacji elektrycznych, gdzie bezpieczeństwo i kontrola dostępu odgrywają kluczowe role, zamek do rozdzielnic MSF z kluczykami 2000-10 EPN stanowi niezawodne i praktyczne rozwiązanie. Ten solidny i łatwy w montażu zamek został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną ochronę dla rozdzielnic elektrycznych, chroniąc je przed nieautoryzowanym dostępem oraz zwiększając bezpieczeństwo zarządzania systemem energetycznym.

Zamek metalowy 2000-10 jest kompatybilny z serią rozdzielnic MSF, zarówno wersji modułowej elektrycznej, jak i multimedialnej, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych typów instalacji, zarówno w przemyśle, jak i w obiektach użytkowych.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zamek jest odporny na korozję oraz inne negatywne czynniki zewnętrzne, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Dzięki solidnemu mechanizmowi zamknięcia oraz dwóm dostarczanym kluczykom, zamek MSF skutecznie chroni zawartość rozdzielnic przed dostępem osób niepowołanych, co jest istotne w miejscach wymagających szczególnego zabezpieczenia.

Montaż zamka jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, co umożliwia szybką i efektywną instalację. Instrukcja montażu dostępna jest na stronie producenta.

Zamek MSF 2000-10 znajduje swoje zastosowanie w różnych typach obiektów, od przemysłowych po komercyjne, gdzie istotne jest zabezpieczenie techniczne i ograniczenie dostępu do kluczowych elementów instalacji elektrycznych. Idealnie nadaje się do stosowania w szkołach, szpitalach, zakładach przemysłowych, a także w innych miejscach publicznych, gdzie kontrola dostępu jest priorytetem.

Wybór zamka do rozdzielnic MSF z kluczykami 2000-10 marki Elektro-Plast to inwestycja w niezawodność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają prostego w montażu, ale niezwykle skutecznego sposobu na zabezpieczenie swoich instalacji elektrycznych przed nieuprawnionym dostępem. Zapewnij sobie spokój ducha, wybierając produkty Elektro-Plast, które są synonimem jakości i niezawodności.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,034
stopień szczelności
IP30
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty