Sterownik rolet radiowy PLUS FW-STR1P-P F&Wave F&F

118,29 zł Brutto
1402934

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik rolet radiowy PLUS FW-STR1P-P F&Wave F&F. Dopuszkowy sterownik FW-STR1P-P to jeden z elementów inteligentnego domu serii F&Wave. Służy do radiowego sterowania roletami okiennymi za pomocą pilotów lub przycisków lokalnych. Pozwala na sterowanie maksymalnie 8 nadajnikami. Dwa wejścia sterowania lokalnego - możliwość bezpośredniego sterowania przekaźnika z użyciem dowolnego przycisku monostabilnego (np. dzwonkowego).

Najważniejsze cechy:
- sterownik rolet z silnikami AC
- współpraca z nadajnikami zdalnego sterowania F&Wave
- 2a wejścia sterowania lokalnego - możliwość bezpośredniego sterowania przekaźnika z użyciem dowolnego przycisku monostabilnego (np. dzwonkowego)
- 2 styki wyjściowe dla obu kierunków ruchu rolety o obciążalności 0,6 A (AC-3)
- niewielki rozmiar obudowy
- zaciski śrubowe ułatwiające montaż w puszce podtynkowej Ø60
- retransmisja rozkazów z nadajnika - możliwość zwiększenia zasięgu zdalnego sterowania
- niewielki pobór mocy - niski koszt eksploatacji
- wbudowane elektroniczne zabezpieczenie termiczne, zapobiegające uszkodzeniu w przypadku nadmiernego obciążenia sterownika
- elektryczna blokada zapobiegająca załączeniu zasilania na oba uzwojenia silnii

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.

Dane techniczne F&F znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

częstotliwość
868 MHz
opis dodatkowy
liczba kanałów: 1
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj produktu
sterownik

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty