Do najbliższej wysyłki pozostało 2:28

Kategoria: Świetlówkowe

Filtrowanie

Stopień szczelności

Maksymalna moc źródła światła [W]

Świetlówkowe

Widzisz 1 - 11 z 11 produktów
Widzisz 1 - 11 z 11 produktów

Belkowe, hermetyczne i kloszowe – to oprawy oświetleniowe świetlówkowe dostępne w naszym sklepie internetowym. Charakterystyczny, podłużny kształt żarówki, wymaga odpowiednich opraw, w zależności od przeznaczenia i sposobu montażu.

Oprawy oświetleniowe świetlówkowe to kategoria opraw belkowych, szczelnych i kloszowych. Znaleźć tu można najbardziej poszukiwane modele o mocy: 1x18 W, 2x18 W, 1x36 W, 2x36W oraz 2x58 W.

Oprawy szczelne (hermetyczne) posiadają wysoki stopień szczelności IP65. Wykonane są z tworzywa sztucznego ABS z odbłyśnikiem. Posiadają układ zapłonowy elektroniczny EVG. Są to oprawy w pierwszej klasie ochronności. Montowane nastropowo lub zawieszkowo, dedykowane są do montażu w pomieszczeniach narażonych na działanie kurzu i wilgoci, tj. korytarze, sklepy, warsztaty, magazynów, biura, hale produkcyjne, itp.

Oprawy kloszowe to do montażu nastropowego – to tzw. oprawy szkolne do świetlówek. Uzbrojone są w statecznik elektroniczny i wykończone są kloszem pryzmatycznym.Oprawa wnętrzowa tego typu wykorzystywana jest do oświetlania sal lekcyjnych w szkołach, korytarzy, biur, itp.

Oprawa belkowa przeznaczona jest do montażu nasufitowego lub na zwieszakach w halach montażowych i produkcyjnych oraz punktach handlowych.

Oprawy świetlówkowe to lampy o charakterystycznym, wydłużonym kształcie, w których źródłem światła są świetlówki jarzeniowe. Te popularne żarówki stale wykorzystywane są w oświetleniu górnym.

Przed wyborem oprawy świetlówkowej warto sprawdzić wszystkie informacje dotyczące każdego z produktów, aby dopasować produkt najbardziej odpowiadający potrzebom. Do najważniejszych danych należą moc oraz ilość świetlówek montowanych wewnątrz oprawy, napięcie znamionowe, rodzaj i kształt klosza, czy stopień szczelności oprawy oświetleniowej.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy takich producentów jak Anlux, Bemko, LTV, czy Lightech.