Plafony LED

Plafoniera LED to oprawa dedykowana do montażu natynkowego, na ścianach oraz podsufitowo. Często wykorzystywana jest na korytarzach i klatkach schodowych w budynkach mieszkalnych, szkołach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. W zależności od przeznaczenia i tego jakie plafony LED wpiszą się w naszą aranżację, oferujemy plafoniery LED z czujnikiem ruchu, czujnikiem zmierzchu, czujnikiem zmierzchu i ruchu oraz bez czujników.
Plafoniera zawiera zintegrowane (wbudowane na stałe) diody LED. Zaletą tego typu rozwiązania jest idealne rozproszenie światła, dzięki rozłożeniu diod LED na płaskiej powierzchni wewnątrz plafonu. Ostatecznie więc zyskujemy bardzo funkcjonalne, ale i estetyczne rozwiązanie do naszych wnętrz. 
Oferowane, przez nas oprawy, lampy i plafoniery LED różnią się parametrami oraz przeznaczeniem. Wybierając docelowy plafon zwróć uwagę na parametry techniczne. Wśród tych najważniejszych wymienia się informacje o tym: to jaka moc mają plafony LED, jakie napięcie znamionowe, strumień świetlny oraz tak ważną – temperaturę barwową. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdują się plafoniery LED w różnych kształtach oraz z kloszami mlecznymi lub półprzezroczystymi. Wśród tych najpopularniejszych i najchętniej wybieranych są plafony sufitowe LED, które wykorzystuje się głównie w przestronnych wnętrzach.

Jakie plafony sufitowe LED wybrać?

Wybierając plafon LED do zamontowania na suficie weź pod uwagę jego estetykę i dodatkową funkcjonalność. Szczególnie popularne są produkty z wbudowanym czujnikiem ruchu. Dzięki wykorzystaniu owego czujnika ruchu – plafony LED automatycznie wykrywają ruch i włączają oświetlenie w określonym zasięgu. To doskonałe rozwiązanie do montażu na suficie, w np. korytarzach bloków mieszkalnych, czy w piwnicach. Czujnik zmierzchu to element sterujący włączaniem i wyłączaniem lampy przy słabym oświetleniu zewnętrznym. Alternatywą dla tych modeli są oczywiście plafony LED bez czujnika ruchu, nawiązujące do klasycznych modeli, montowanych w wewnątrz budynków - w mieszkaniach i domach rodzinnych. To te lampy wybierajmy podczas aranżowania salonu, sypialni lub łazienki.

Plafony sufitowe LED to energooszczędne rozwiązania oświetlenia, które pozwalają zaoszczędzić na wydatkach energii elektrycznej nawet o 80% w porównaniu z plafonami opartymi na tradycyjnych żarówkach! To rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne, posiadające wysoki stopień ochrony. Ich największą zaletą jest uniwersalność i prostota wykonania, która doskonale łączy się z trwałością źródła światła.

Zanim wybierzesz plafony sufitowe, zweryfikuj potrzeby i przeznaczenie tego typu oświetlenia, aby dobrać właściwy produkt do swoich potrzeb. W sklepie DlaElektrykow.pl oferujemy plafoniery LED producentów Lena i Lightech - zaufanych i uznanych na rynku dostawców, cieszących się popularnością i jakością używanych materiałów.


Inne plafoniery LED z tej kategorii

Opisywane lampy, ze względu na swój minimalistyczny styl, łączą w sobie uniwersalność i nowoczesność. Połączenie to docenią miłośnicy wnętrz futurystycznych lub skandynawskich, gdzie króluje kolor biały i pewna powściągliwość aranżacyjna. Umiejscowiony na suficie drobny plafon LED rozprasza miękkie światło po przedpokoju, sypialni czy salonie, doskonale komponując się z innymi dekoracjami i punktami światła. Ze względu na swój prosty kształt, plafony wykorzystuje się zarówno jako oświetlenie sufitowe, jak i na ścianę, zastępując w ten sposób klasyczne kinkiety. To drugie rozwiązanie wykorzystywane jest głównie w długich przedpokojach lub na korytarzach. Wysoka jakość wykonania zapewnia cenną estetykę wnętrza, stanowiąc za funkcjonalną dekorację. Obok klasycznych, prostych modeli, proponujemy także kwadratowe i srebrne plafony LED. Zarówno pierwszy, jak i drugi, spełni swoją rolę w niejednym wnętrzu, zaskakując trwałością i energooszczędnością. Wszystkie te modele i propozycje znajdziesz w ofercie DlaElektrykow.pl.

Oprócz plafonów proponujemy także piloty do czujnika, dzięki któremu możliwe jest komfortowe zmienianie ustawień wybranego źródła światła.

Zobacz listę naszych produktów i kup najpiękniejsze, nowoczesne oprawy do swoich pomieszczeń. W przypadku pytań wobec konkretnych produktów lub właściwości plafonów, zapraszamy do kontaktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
9 184
Producenci