Przedłużacz bębnowy 3x2,5 EPR 50M IP44 KEL W-99283 Plastrol

887,04 zł Brutto /szt.
153638

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przedłużacz bębnowy 3x2,5 EPR 50M IP44 KEL W-99283 Plastrol. Specjalistyczny przedłużacz HEAVY LINE z czterema gniazdami 250V z uziemieniem i klapką ochronną IP44. Klapki ochronne są w kolorze żółtym, dzięki czemu nawet z daleka na pacu budowy można ocenić, czy gniazda są zamknięte.

Model PB-HEAVY/D/K/50M/3X2,5/H07BQ-F posiada stałe, nieobracalne gniazdo oraz przewód poliuretanowy H07BQ (EPR) niebieski 3x2,5mm. Przewód tego typu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, przeginanie, tarcie, przesuwanie, ścieranie oraz wymagana jest odporność na oleje, czy benzynę. Przewód jest odporny w bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury. Świetnie sprawdzi się w działaniach przemysłowych i rolniczych.

Zewnętrzny przewód elektroenergetyczny zharmonizowany zgodnie z typem H07BQ-F, na napięcie 450/750V, w izolacji z gumy ciepłoodpornej EPR i w powłoce z poliuretanu PUR, o żyłach miedzianych wielodrutowych giętkich. Kabel przeznaczony do układania na stałe oraz do odbiorników ruchomych i przenośnych. 
Przedłużacz oparty jest na metalowym bębnie z nieobracającą się, środkową częścią z gniazdami, dzięki czemu podłączone do niego przewody nie będą się skręcać. Dodatkowym atutem tego modelu jest wyłącznik termiczny. 

Przedłużacz W-99283 ma bardzo przemyślaną konstrukcję, jeśli chodzi o temat stawiania i przenoszenia przedłużacza. Solidny stojak daje podparcie dla całego przedłużacza - zarówno w części środkowej, jak i po bokach ma podstawę metalową. Połączona jest jest z uchwytem powyżej bębna. Z tyłu, w skośnej części stojaka znajduje się manualny zabezpieczenie w postaci pokrętła wpinanego w bęben. Pozwala to dodatkowo zabezpieczyć bęben przed obrotem.

Uchwyt wykonany jest z metalu i wykończony tworzywem, dla pewnego i łatwiejszego transportu przedłużacza W-99283. Z boku uchwytu znajduje się dodatkowy element w postaci uchwytu, na którym zawiesić można wtyczkę.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
3680
waga [kg]
11,7
max. przekrój żyły [mm2]
3x2,5
izolacja żyły
poliuretan (EPR)
napięcie znamionowe [V]
250
stopień szczelności
IP44
prąd znamionowy [A]
16
długość [mb]
50
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty