Gniazdo 2P na przewód IP68 THB.381.B2A TEEPLUG TECHNO Narva

22,63 zł Brutto /szt.
148858

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo 2P na przewód IP68 THB.381.B2A TEEPLUG TECHNO (dystrybucja NARVA). Złącze okrągłe serii TEEPLUG, do łączenia przewodów. Stanowi swego rodzaju konektor, czy szybkozłączkę z gniazdem, która ułatwia prace z okablowaniem. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym, a gumowe uszczelki są koloru zielonego. Wymiary produktu Φ 14 mm x 90 mm. Gniazdo działa na napięcie 400V, a prąd znamionowy to 10A.

Pozwala na połączenie przewodów o średnicy zewnętrznej od 5,8 mm do 6,9 mm oraz przekroju od 0,25 -1,5 mm2 (dla linki i drutu).

Ochrona przez uderzeniem to IK60.

Drugą częśćią połączenia jest gniazdo THB.381.A2A.

Seria złączek TEEPLUG, to profesjonalna, wysokiej jakości seria produktów przeznaczonych do połączeń przewodów w bardzo trudnych warunkach i zapewniająca najwyższy stopień szczelności (IP66/IP68/IP69K) 

Złączki TEEPLUG warto więc stosować przy połączeniach przewodów i kabli na zewnątrz budynków, instalacji w gruncie, w fabrykach przy instalacjach rurociągowych, na statkach, jachtach (do prowadzenia wewnętrznych instalacji) , w ogrodach przy podłączaniu  pomp, fontann, oświetlenia zewnętrznego.

Złączki pozwalają na połączenie przewodów o różnej średnicy i różnej ilości żył (2-5). Dzięki swojej budowie poza szczelnością gwarantują łatwość, szybkość i wygodę pracy. Wysokiej jakości materiały z jakich są wykonane pozwalają na wielokrotne użycie, podłączanie i rozłączanie.

Producentem złączek serii TEEPLUG jest włoska firma TECHNO s.r.l. z ponad 30-to letnim doświadczeniem, natomiast firma NARVA odpowiada za ich dystrybucję w naszym kraju. Więcej na stronie www.techno.it

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-40 do 125
wymiary [mm]
Φ14x90
napięcie znamionowe [V]
400
stopień szczelności
IP68
prąd znamionowy [A]
10
liczba biegunów
2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty