Manipulator graficzny INT-TSI-BSB SATEL

Manipulator graficzny INT-TSI-BSB SATEL

1 232,83 zł Brutto /szt.
138399

Ostatnie sztuki: 2

Opis

Manipulator graficzny INT-TSI-BSB, firmy SATEL. Manipulator z ekranem dotykowym to nowoczesny sposób na zarządzanie nowoczesnym i rozbudowanym systemem alarmowym jakim jest INTEGRA firmy Satel. Graficzny interfejs pozwala w przyjazny sposób udostępnić użytkownikowi wszelkie funkcje systemu Integra. Zarządzanie systemem jest intuicyjne i nie wymaga znajomości kodów, czy orientacji w dostępnych opcjach rodem ze starych telefonów komórkowych.

Wygodny, 7 calowy monitor umożliwia sterowaniem oświetleniem, roletami, czy ogrzewaniem na zasadzie jednego kliknięcia, czyli w formie do jakiej przywykli użytkownicy smartfonów i tabletów. Dzięki manipulatorowi INT-TSI użytkownik w mgnieniu oka może sprawdzić stan zabezpieczenia domu, czy biura, a graficzna forma pozwala na szybką orientację.

Zarządzanie systemem alarmowym, czy domem inteligentnym, to jedynie część możliwości manipulatora. Można bowiem na jego ekranie wyświetlać dodatkowe informacje jak czas, datę, temperaturę, a dzięki stale dokładanym widżetom system będzie dalej rozwijany. Dzisiaj skorzystać już można z opcji wyświetlania prognozy pogody pobieranej automatycznie z serwisu internetowego openweathermap.org

Idea działania systemu operacyjnego manipulatora INT-TSI-BSB jest wręcz identyczna z tą znaną z urządzeń opartych o Androida, czy iOS. Urządzenie pozwala na zorganizowanie ikon na kilku ekranach, które łatwo można przewijać. Dodatkowo jeśli użytkownik włączy opcję zabezpieczającą panel, system uprzednio może wymagać podanie kodu dostępowego.

Ciekawą opcją jest również możliwość zaprogramowania przycisku WEZWIJ POMOC. Dostępny być może „od ręki” i jego uruchomienie wygeneruje wysłanie komunikatu do odpowiedniej osoby mogącej udzielić pomocy. Świetne rozwiązanie, gdy system dba o bezpieczeństwo dzieci lub osób starszych.

Jak przystało na nowoczesny system zarządzania inteligentnym domem, manipulator pozwala na zaprogramowanie scenariuszy. Scenariuszem nazywa się ciąg zdarzeń, które chcemy żeby zaistniały w przypadku wystąpienia wybranej sytuacji. Na przykład klikamy ikonę SEANS FILMOWY, a system przyciemni oświetlenie, zasłoni rolety i rozwinie ekran. To oczywiście jedynie przykład, bo scenariusz może uwzględniać takie urządzenia domowe jak brama garażowe, spryskiwacze trawnika, ogrzewanie i wiele innych.

Jeśli natomiast w ramach chronionego obiektu znajdą się kamery monitoringu, ekran manipulatora może służyć podglądowi obrazu z poszczególnych kamer.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszym sklepie elektrycznym obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ
Instrukcja: TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary [mm]
196x129x22
napięcie znamionowe [V]
12
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty