Pokrywa sygnalizacyjna do puszki 60 pomarańczowa 0202-02 Elektro-Plast

0,49 zł Brutto /szt.
1014011

Dostępna ilość: 7400
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Pokrywa sygnalizacyjna do puszki 60 pomarańczowa 0202-02 Elektro-Plast to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego instalatora elektrycznego. Produkt ten, wyprodukowany przez renomowaną firmę Elektro-Plast, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Jest to doskonałe rozwiązanie do oznaczania i zabezpieczania puszek elektroinstalacyjnych w instalacjach elektrycznych.

Pokrywa sygnalizacyjna 0202-02 Elektro-Plast to produkt zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie pracy instalatorów elektrycznych. Dzięki wyrazistemu, pomarańczowemu kolorowi, pokrywa jest łatwo zauważalna, co znacząco ułatwia identyfikację puszek elektroinstalacyjnych, szczególnie w złożonych instalacjach. Produkt ten jest kompatybilny z puszkami o średnicy 60 mm, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem do większości standardowych instalacji.

Pokrywa 0202-02 wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pokrywa charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy kurz. Dzięki temu zapewnia długotrwałą ochronę puszek elektroinstalacyjnych.

Pokrywa sygnalizacyjna jest łatwa w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie i bezproblemowe zabezpieczenie puszek elektroinstalacyjnych. Prosta konstrukcja zapewnia pewne i stabilne przyleganie do puszki. Produkt jest kompatybilny z większością puszek elektroinstalacyjnych o średnicy 60 mm, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych typów instalacji elektrycznych, zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i komercyjnym.

Pokrywa sygnalizacyjna do puszki 60 pomarańczowa 0202-02 Elektro-Plast znajduje szerokie zastosowanie w wielu różnych sytuacjach:

- instalacje elektryczne: doskonale nadaje się do oznaczania puszek elektroinstalacyjnych w nowych instalacjach elektrycznych, co ułatwia ich identyfikację i konserwację;

- modernizacje i remonty: używana podczas prac modernizacyjnych i remontowych, pozwala na łatwe oznaczenie istniejących puszek, co przyspiesza prace i zwiększa ich bezpieczeństwo;

- prace serwisowe: pomaga serwisantom szybko i sprawnie odnaleźć puszki elektroinstalacyjne, co jest szczególnie ważne w przypadku skomplikowanych systemów elektrycznych.

Pokrywa sygnalizacyjna do puszki 60 pomarańczowa 0202-02 Elektro-Plast to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, trwałość oraz estetykę. Dzięki wyrazistemu kolorowi i wysokiej jakości wykonania, pokrywa ta zapewnia nie tylko skuteczną ochronę puszek elektroinstalacyjnych, ale również znacząco ułatwia ich identyfikację i obsługę. Jest to niezastąpione narzędzie dla każdego profesjonalnego instalatora, które przyczynia się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa prac elektrycznych. Wybierając produkt Elektro-Plast, inwestujesz w niezawodność i jakość, które są kluczowe w każdej instalacji elektrycznej.

Dane szczegółowe producenta znajdują się TUTAJ

Dane techniczne

kolor
pomarańczowy
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty