Gniazdo komputerowe 1xRJ45 kat.5e czarny metalik GPK-1Y/K/m/33 Impresja Ospel

41,56 zł Brutto /szt.
1516972

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo komputerowe 1xRJ45 kat.5e czarny metalik GPK-1Y/K/m/33 Impresja Ospel to niezawodny element wyposażenia sieciowego, który umożliwia profesjonalne i estetyczne połączenie kabli sieciowych typu Ethernet. Produkowane przez renomowanego producenta Ospel, gniazdo komputerowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w biurach, domach oraz innych obiektach, gdzie wymagane jest szybkie i stabilne połączenie sieciowe.

Gniazdo komputerowe 1xRJ45 czarny metalik Impresja zostało zaprojektowane z myślą o prostocie montażu oraz użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, gniazdo jest łatwe w instalacji i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Jest to gniazdo bez ramki – należy osobno dokupić ramkę pojedynczą lub wielopolową tej samej serii Impresja.

Jest to gniazdo kategorii 5e, nieekranowane. Dane techniczne gniazda komputerowego GPK-1Y/K/m/33:

- Typ gniazda: pojedyncze
- Standard: kat. 5e
- Kolor: czarny metalik
- Seria: Impresja
- Producent: Ospel
- Typ zacisków: bezgwintowe - IDC
- Szerokość: 71 mm
- Wysokość: 71 mm
- Głębokość: 34 mm

Gniazdo komputerowe GPK-1Y/K/m/33 zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mostek do mocowania na puszce podtynkowej – jest metalowy, front – z tworzywa sztucznego. Plakietka frontowa zawiera okienko opisowe.

Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w różnego rodzaju instalacjach sieciowych, zarówno w domowych sieciach LAN, jak i w profesjonalnych sieciach biurowych. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, gniazdo doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, dodając mu elegancji i funkcjonalności.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x34
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
gniazda komp./tel.
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty