Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel
  • Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel
  • Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel

Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel

349,76 zł Brutto /szt.
1381157

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Moduł monitoringu GPRS–A firmy SATEL, jest modułem GPRS/SMS stosowanym w systemach sygnalizacji włamania i alarmu do celów monitoringu i powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Jego głównym zadaniem jest monitorowanie stanu wejść – w trakcie zmiany stanu moduł uruchamia kodowaną transmisję komunikatów o zdarzeniach do stacji monitorujących przez GPRS. Dostępne jest także wysyłanie kodów wiadomościami SMS. W przypadku problemów z transmisją GPRS moduł można zaprogramować tak, aby automatycznie przeszedł w tryb monitorowania SMS. Do realizacji niektórych funkcji istnieje również możliwość wykorzystania usługi CLIP umożliwiającej identyfikację dzwoniącego oraz wyświetlenie jego numeru (bezkosztowe wyzwalanie i wysyłanie transmisji testowych).

GPRS–A umożliwia zdalny nadzór pracy różnych urządzeń, w tym central alarmowych niewyposażonych w komunikator telefoniczny. Programowanie i konfiguracja modułu z komputera z programem GPRSSOFT mogą być prowadzone lokalnie przez RS232 oraz zdalnie przez GPRS. Niektóre parametry można programować przy pomocy wiadomości SMS. Moduł wyposażony jest w 5 programowalnych wejść: cyfrowych (NO, NC) lub analogowych.

Satel GPRS–A wymaga karty SIM (przemysłowy telefon GSM) dedykowaną do korzystanie z GPRS. Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS–A spełnia wymogi klasy ATS 5 określonej normą EN50136.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
inne
5 wejść wyzwalających monitoring lub powiadamianie/ automatyczne przełączenie na SMS w przypadku braku GPRS/ powiadamianie SMS/CLIP/ zdalne sterowanie wyjściem modułu
napięcie znamionowe [V]
12
klasa dokładności
2
wymiar
80x57
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty