Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel

Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS-A Satel

279,41 zł Brutto /szt.
1381157

Dostępny

Opis

Moduł monitoringu GPRS–A firmy SATEL, jest modułem GPRS/SMS stosowanym w systemach sygnalizacji włamania i alarmu do celów monitoringu i powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Jego głównym zadaniem jest monitorowanie stanu wejść – w trakcie zmiany stanu moduł uruchamia kodowaną transmisję komunikatów o zdarzeniach do stacji monitorujących przez GPRS. Dostępne jest także wysyłanie kodów wiadomościami SMS. W przypadku problemów z transmisją GPRS moduł można zaprogramować tak, aby automatycznie przeszedł w tryb monitorowania SMS. Do realizacji niektórych funkcji istnieje również możliwość wykorzystania usługi CLIP umożliwiającej identyfikację dzwoniącego oraz wyświetlenie jego numeru (bezkosztowe wyzwalanie i wysyłanie transmisji testowych).

GPRS–A umożliwia zdalny nadzór pracy różnych urządzeń, w tym central alarmowych niewyposażonych w komunikator telefoniczny. Programowanie i konfiguracja modułu z komputera z programem GPRSSOFT mogą być prowadzone lokalnie przez RS232 oraz zdalnie przez GPRS. Niektóre parametry można programować przy pomocy wiadomości SMS. Moduł wyposażony jest w 5 programowalnych wejść: cyfrowych (NO, NC) lub analogowych.

Satel GPRS–A wymaga karty SIM (przemysłowy telefon GSM) dedykowaną do korzystanie z GPRS. Moduł monitoringu GPRS/SMS GPRS–A spełnia wymogi klasy ATS 5 określonej normą EN50136.

Dane techniczne

Temperatura pracy [°C]
od -10 do +55
Napięcie znamionowe [V]
12
Klasa dokładności
2
Wymiar
80x57 mm
Inne
5 wejść wyzwalających monitoring lub powiadamianie/ automatyczne przełączenie na SMS w przypadku braku GPRS/ powiadamianie SMS/CLIP/ zdalne sterowanie wyjściem modułu

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie