Zasilacz LED PEN LZU-24W 12V DC IP67 Lightech

32,83 zł

32.8287
brutto/szt. Dla elektryków.pl

165551

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Zasilacz LED PEN LZU-24W 12V DC IP67 Lightech

Zasilacz LED PEN LZU-24W 12V DC IP67 Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Zasilacz LED PEN LZU-24W 12V DC IP67, firmy Lightech. Zasilacze LED PEN marki LIGHTECH, to seria nowoczesnych zasilaczy, których podstawową cechą jest wielkość. Nazwa serii PEN wskazuje właśnie na rozmiary niemal porównywalne z ołówkiem. Obecnie trudno jest znaleźć zasilacze mogące konkurować z wielkością zasilaczy LED serii PEN. Dzięki gabarytom jest to wręcz wymarzony produkt dla branży meblarskiej i wykończeniowej. Zwarta konstrukcja pozwala zamontować zasilacz niemal w każdym miejscu, natomiast klasa szczelności IP67 dodatkowo poszerza zastosowanie zasilacza w miejscach narażonych na wysoki poziom wilgoci.Z zasilacza wyprowadzone są dwa przewody (wejściowy na 230V i wyjściowy na 12V), które należy uzbroić w złączki i/lub wtyczkę. Podstawa zasilacza posiada otwory montażowe.

Zasilacze LED serii PEN występują w mocach 18W, 24W, 36W oraz 48W.

Dane techniczne

Moc [W] 24
Temperatura pracy [°C] -25 do +45
Klasa ochrony II
Wymiary dł x szer x wys [mm] 268x22x20
Waga [kg] 0,2
Napięcie znamionowe [V] 12
Stopień szczelności IP67
Rodzaj materiału aluminium

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

PROMOCJA

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.