Zasilacz do LED 36W 230V / 12V IP20 gniazdkowy Lightech

25,50 zł

25.4979
brutto/szt. Dla elektryków.pl

165635

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Zasilacz do LED 36W 230V / 12V IP20 gniazdkowy Lightech

Zasilacz do LED 36W 230V / 12V IP20 gniazdkowy Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Zasilacz do LED 36W 230V / 12V IP20 gniazdkowy, marki Lightech. Zasilacz gniazdkowy IP20 - zasilacz impulsowy prądu stałego stabilizowany, stosowany do systemów oświetlenia LED, taśm LED, sprzętu RTV i innych urządzeń zasilanych napięciem stałym 12V.
Dedykowany do taśm LED oraz do każdego innego urządzenia wymagającego napięcia stałego 12V. Pasuje do wszystkich zestawów taśm LED. Transformator 36W 230V/12V.

Dane techniczne

Moc [W] 36
Stopień szczelności IP20

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA