Żarówka LED RING 1,8W 130lm G4 3000K 12V Lightech

Żarówka LED RING 1,8W 130lm G4 3000K 12V Lightech

3,10 zł Brutto /szt.
165729

Dostępny

Opis

Płaska, okrągła żarówka LED o trzonku G4 to niewielkich rozmiarów lampa LED o mocy 1.8W i strumieniu świetlnym 130lm. Jest to tzw. żarówka wtykowa, zakończona dwoma bolcami, dzięki którym osadza się ją w oprawie.

Ciepłe światło żarówki LED doskonale sprawdzi się w delikatnym oświetleniu pomieszczeń. Żarówki oparte na trzonku G4 to miniaturowe żarówki LED będące zamiennikiem energochłonnych żarówek halogenowych G4 na 12V. Jej unikatowa budowa pozwala na emisję światła 120o. Model ten to produkt marki Lightech.

Niewątpliwą zaletą lamp diodowych - w porównaniu z lampami żarowymi - należy znacznie większa trwałość, szerszy zakres napięć roboczych, większa sprawność, znacznie mniejsze nagrzewanie, brak zależności temperatury barwowej światła od napięcia zasilającego.

Dane techniczne

moc [W]
1,8
wymiary dł x szer x wys [mm]
Ø28x39
napięcie znamionowe [V]
12
strumień świetlny [lm]
130
rodzaj trzonka
G4
stopień szczelności
IP20
barwa światła
ciepła
temperatura barwowa [K]
3000
Żywotność źródła światła [h]
25000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty