Żarówka LED FILAMENT/COG 6W/600lm E27 3000K Lightech

Żarówka LED FILAMENT/COG 6W/600lm E27 3000K Lightech

4,78 zł Brutto /szt.
165853

Dostępny

Opis

Żarówka LED FILAMENT/COG 6W/600lm E27 3000K, marki Lightech. Żarówka LED filament, najbardziej zbliżona do tradycyjnej żarówki żarowej. Atrakcyjny wygląd i bardzo dobre parametry to tylko niektóre z jej zalet.

To nic innego jak żarówka LED, oparta na nowoczesnych diodach COG, dzięki którym żarówka świeci wokół własnej osi (360 stopni). Emituje światło o ciepłej, przyjemnej barwie, które doskonale sprawdzi się w oświetleniu ogólnym mieszkań, domów, w sklepach, hotelach, czy restauracjach. Klosz żarówki LED FILAMENT wykonany jest ze szkła, a sama żarówka oparta jest na gwincie E27 (tradycyjnym trzonku).

Więcej na temat doboru żarówek LED znaleźć można w naszym PORADNIKU.

Dane techniczne

moc [W]
6
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
wymiary dł x szer x wys [mm]
Ø60x105
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
600
rodzaj trzonka
E27
rodzaj diody
SMD 1016
stopień szczelności
IP20
barwa światła
ciepła
temperatura barwowa [K]
3000
Żywotność źródła światła [h]
25000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty