Oprawa uliczna 250W IP65 Street klasa I Lightech

Oprawa uliczna 250W IP65 Street klasa I Lightech

215,61 zł Brutto /szt.
157079

Dostępny

Opis

Oprawa uliczna 250W IP65 Street klasa I Lightech. Wysokiej jakości oprawa oświetleniowa drogowa, o uniwersalnym kształcie. Model ten jest przeznaczony do zastosowania w nim wymiennego źródła światła sodowego o mocy 250W. Powinny to być np. lampy sodowe 250W o trzonku E40. Oprawa uliczna 250W IP65 Street klasa I Lightech jest wandaloodporna. Montowana jest bezpośrednio na słupie lub na wysięgniku – w zależności od potrzeb. Mocowanie o średnicy fi 06mm. Obudowa wykonana jest ze stopu aluminium, w kolorze szarym. Wewnątrz posiada aluminiowy odbłyśnik. Wykończona jest kloszem ze szkła. Przeznaczona jest do pracy z napięciem 230V 50 Hz. Optymalne warunki pracy dla tego modelu to temperatura od -30 do +40 stopni Celsjusza. Wykonana jest w I klasie ochrony przeciwpożarowej. Stopień szczelności oprawy ulicznej to IP65. Waga tego modelu to 6 kg. Wymiary lampy to 745x290x215 mm.

Oferowany model przeznaczony jest do zastosowań zewnętrznych i sprawdzi się w oświetleniu parków, ulic, terenów otwartych, parkingów, czy ścieżek rowerowych i szerokich alejek pieszych.

Szczegółowe dane producenta, firmy Lightech i kartę katalogową znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
250
temperatura pracy [°C]
-30 do +40
klasa ochrony
I
wymiary dł x szer x wys [mm]
745x290x215
waga [kg]
6
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP65
rodzaj klosza
szkło hartowane
max moc źródła światła [W]
250
rodzaj materiału
odlew aluminium
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty